Wygraj jedną z pięciu podwójnych wejściówek do Magicznego Ogrodu Botanicznego!

Odpowiedz w kreatywny sposób na jedno proste pytanie:

Z kim i dlaczego wybrałbyś się do ogrodu?

Wygraj jedną z pięciu podwójna wejściówka do Magicznego Ogrodu Botanicznego!


Po raz pierwszy od 200 lat Warszawski Ogród Botaniczny UW zaprasza zwiedzających zimą! Wśród uśpionych roślin ukrytych pod śniegowymi czapami zakwitły świetlne rzeźby kwiatów, krzewów, ptaków i leśnych zwierząt. Wytrawne oko obserwatora znajdzie nie tylko wiekowe sosny, sympatyczne wiewiórki, czy kwietne dywany, ale też ukryte wśród drzew jelenie i wielkiego miłośnika miłorzębu – prehistorycznego mamuta.

Mikoryza, dziwidło, mandragora? Może brzmieć tajemniczo, ale dowiesz się o nich więcej korzystając z dostępnej na miejscu gry terenowej przeznaczonej dla dzieci i dorosłych, którzy swoim uśmiechami  dają znać o zadowoleniu z wizyty w tym magicznym świecie iluminacji. „Cały ogród robi ogromne wrażenie, naprawdę! Bałam się rozczarowania, a zupełnie niepotrzebnie! Mamut, ptaki, wiewiórki... Trudno się zdecydować! Świetna robota!” - mówi pani Aleksandra. Wchodząc do ożywionego świata roślin możesz pozwolić sobie na doświadczanie teraźniejszości poprzez pobudzanie zmysłów. Spróbuj swoich sił na interaktywnym pianinie i zanurz się w świat muzyki. Zadbaj o siebie zatrzymując się w gonitwie dnia codziennego synchronizując się z kojącym rytmem W Strefie Oddechu. Obudź dziecięcą radość kąpiąc się w światłach tunelu przenoszącego w nieznane dotąd odczucia. Dołóż cegiełkę „rytualnego tańca” wspomagając wzrost imponującego dziwidła.

Zabierz swoich najbliższych na Aleje Ujazdowskie 4 codziennie do 27 lutego 2022 od 16 do 21. Pozwól nam zobaczyć jak wygląda ogród Twoim okiem dodając do relacji #magicznybotaniczny. Bądź na bieżąco z wydarzeniami w trakcie trwania wystawy obserwując nas na Facebooku: @LumagicaPL i Instagramie; @lumagica_warszawa.


Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na stronie https://www.obiektywna.pl/konkursy

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Magiczny Botaniczny