110 Lat Liceum Ogólnokształcącego „Grodziskiej Dziesiątki”

Komitet Organizacyjny Obchodów Studziesięciolecia Istnienia Liceum Ogólnokształcącego w Grodzisku Mazowieckim zwraca się do wszystkich osób związanych z historią szkoły, w tym do  nauczycieli, pracowników i absolwentów oraz wszystkich przyjaciół „Dziesiątki”, z gorącą prośbą o udostępnienie posiadanych pamiątek.

Jeśli w Państwa domowych archiwach znajdują się fotografie lub inne materiały, na których uwiecznione zostały wydarzenia z historii szkoły, jej uczniowie i pracownicy, prosimy, abyście zechcieli  podzielić się nimi w dniu Naszego Wspólnego Święta. Wszystkie pamiątki udostępnione na obchody rocznicowe zostaną zwrócone po zakończeniu uroczystości.

Materiały można osobiście składać w sekretariacie szkoły bądź przesyłać pocztą zwykłą lub elektroniczną na adres szkoły (prosimy o opatrzenie pamiątek imieniem, nazwiskiem, adresem oraz numerem telefonu):
Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, ul. Żwirki i Wigury 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. (22) 734 59 50,
e-mail:  zs_grodzisk@o2.pl.

Uroczystości Rocznicowe odbędą się 14.10.2016r. Więcej informacji i dokładny harmonogram Uroczystości już niebawem znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.zs1grodzisk.pl. Serdecznie zapraszamy.

Polub nas na Facebook