Bezpieczny okres świąteczny w powiecie grodziskim

Bez tragicznych zdarzeń na drogach i taka jak zwykle liczba policyjnych interwencji to bilans ostatnich trzech dni w okresie świątecznym na terenie powiatu grodziskiego. W tym czasie na drogach doszło do 2 wypadków, w których ranne zostały 3 osoby. Policjanci byli wzywani tylko do 2 kolizji oraz zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. O bezpieczeństwo mieszkańców jak zawsze dbali zarówno policjanci drogówki, jak i funkcjonariusze wszystkich pozostałych służb.

Okres świąteczny w powiecie grodziskim minął dość bezpiecznie. W ciągu trzech dni na drogach naszego powiatu doszło do 2 wypadków. W niedzielne popołudnie w Natolinie kierujący hondą nie zapanował nad pojazdem i uderzył w słup, w poniedziałkowy wieczór doszło do zderzenia opla z motocyklem w Milanówku. W tych wypadkach 3 osoby zostały ranne. Ponadto policjanci podczas świątecznych działań zatrzymali 5 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę swoich pojazdów po alkoholu. Wśród nich było 3 kierowców samochodów i 2 motorowerzystów – jeden z kierowców aut i jeden motorowerzysta byli w stanie po użyciu alkoholu. Dodatkowo funkcjonariusze byli wzywani tylko do 2 kolizji.

Inne policyjne interwencje dotyczyły głównie zakłócania spokoju i porządku publicznego oraz awantur domowych wszczynanych przez osoby nietrzeźwe. Liczba tych zgłoszeń nie była większa niż w inne dłuższe weekendy. Policjanci wszystkich służb starali się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom powiatu i gościom, zarówno na drogach, jak i w każdym innym miejscu.
Polub nas na Facebook