Bezpieczny okres świąteczny w powiecie grodziskim

Bez wypadków, 4 kolizje drogowe, 521 kontroli stanu trzeźwości kierujących i zatrzymana nietrzeźwa rowerzystka to bilans ostatnich trzech dni w okresie świątecznym na terenie powiatu grodziskiego. O bezpieczeństwo mieszkańców jak zawsze dbali zarówno policjanci drogówki, jak i funkcjonariusze wszystkich pozostałych służb.

Okres świąteczny w powiecie grodziskim minął bezpiecznie. W ciągu trzech dni na drogach nie doszło do żadnego wypadku. Mundurowi wzywani byli do 4 kolizji drogowych.

Ponadto policjanci ruchu drogowego przeprowadzili 521 kontroli kierujących pod kontem stanu trzeźwości. Zatrzymali 2 osoby, które kierowały samochodem bez wymaganych uprawnień. Ujawnili również kierującą rowerem, która znajdowała się w stanie nietrzeźwości.

Podczas trwania świątecznego weekendu policjanci nałożyli 37 mandatów karnych, oraz sporządzili 2 wnioski o ukaranie do Sądu. Mundurowi zatrzymali również prawo jazdy kierującemu, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h.

Polub nas na Facebook