Bezpieczny okres świąteczny w powiecie grodziskim

Dość bezpiecznie na drogach i taka jak zwykle liczba policyjnych interwencji to bilans ostatnich czterech dni w okresie świątecznym na terenie powiatu grodziskiego. W tym czasie doszło do jednego wypadku drogowego oraz 13 kolizji. Podczas licznych kontroli policjanci zatrzymali łącznie 8 nietrzeźwych kierujących. O bezpieczeństwo mieszkańców jak zawsze dbali zarówno policjanci drogówki, jak i funkcjonariusze wszystkich pozostałych służb.

Okres świąteczny w powiecie grodziskim minął dość bezpiecznie. W ciągu czterech dni na drogach doszło do jednego wypadku, w którym ranny został pieszy oraz do 13 kolizji. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców i 5 rowerzystów. Policyjne interwencje dotyczyły głównie zakłócania ciszy nocnej przez osoby w stanie nietrzeźwości. Liczba tych zgłoszeń nie była większa niż w inne weekendy.

Policjanci drogówki sprawdzali głównie, czy kierowcy jeżdżą z odpowiednią do warunków prędkością. Funkcjonariusze patrolujący ulice podejmowali interwencje wobec osób zakłócających spokój i porządek publiczny, zwracali też uwagę na zagrożenia kradzieży i włamań do domów i mieszkań.

Polub nas na Facebook