Bo gdy z serca płyną słowa - uderzają z wielką mocą

Drodzy Czytelnicy,

już czas oficjalnie wystartować z nową Obiektywną Gazetą Internetową – obiektywna.pl.

W czasie ostatnich miesięcy, w rozmowach z wieloma osobami słyszałem o potrzebie funkcjonowania portalu, który byłby otwartym forum dyskusyjnym dla różnych idei i poglądów mieszkańców powiatu grodziskiego i okolic. Moi rozmówcy mieli wizję portalu, w którym atakowani będą nie ludzie - tylko problemy, a przy ich definiowaniu uwzględniane zostaną różne punkty widzenia. Gdzie będą podejmowane działania skutkujące  rozwiązywaniem problemów w sposób uwzględniający interes społeczny, gdzie podawane będą zweryfikowane informacje. Takim forum w zamyśle ma być Obiektywna Gazeta Internetowa – obiektywna.pl.

Razem z kilkoma osobami, których artykuły zapewne pamiętają Państwo z innego portalu internetowego, pragniemy dostarczyć Państwu informacji zmuszających do refleksji. Właśnie to będzie wyróżniać ten portal od innych, goniących za sensacją. Mamy nadzieję, że nam się to uda.

Oczywiście nie będzie to możliwe bez współpracy z Państwem, bez Państwa szczerych opinii w komentarzach, bez informowania nas o sytuacjach budzących Państwa niepokój. Liczymy na to, że wiele przyszłych artykułów będziemy współtworzyli razem z Państwem, dla dobra mieszkańców naszych okolic.

Będziemy jednak walczyć z wszechobecnym w internetowych komentarzach hejtem, a to między innymi dzięki integracji systemu komentarzy z kontami Facebook i niezależnej od nas moderacji.

Razem z portalem przekazujemy Państwu bogate archiwum naszych autorskich artykułów opisujących ostatnie kilka lat z życia powiatu grodziskiego. Artykułów, które wielu z naszych Czytelników wspomina i o które pyta.

Zachęcamy do lektury i współpracy z Obiektywną Gazetą Internetową - obiektywna.pl i do polubienia nas, nie tylko na Facebook’u.

 

Redaktor naczelny

Kamil Kubacki

Polub nas na Facebook