Czujność i skuteczne działania policjantów grodziskiej komendy doprowadziły do zatrzymania kolejnych dwóch poszukiwanych osób. 38–latek i 39–latek wpadli w ręce patrolowców jednego dnia. Obaj mężczyźni, zgodnie z decyzjami sądów, trafili do jednostek penitencjarnych.

Każdego dnia policjanci reagują na podejrzane zachowania osób i realizują nakazy zatrzymania wydawane przez sądy. Podczas jednej z popołudniowych służb takie działania funkcjonariuszy wydziału patrolowo- interwencyjnego doprowadziły do zatrzymania dwóch poszukiwanych mężczyzn.

38-latek wpadł w ręce policjantów w Natolinie. Około 17.00 na parkingu funcjonariusze sprawdzili dwóch mężczyn siedzących w samochodzie, których zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych. Szybko okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Skierniewicach w celu doprowadzenia do zakładu karnego i ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna został zatrzymany.

W celu zatrzymania poszukiwanego 39-latka policjanci przed 21.00 sprawdzili jego miejsce zamieszkania. Mężczyzna był w domu. Został mu przedstawiony nakaz zatrzymania wydany przez Sąd Rejonowy w Wieluniu, zgodnie z kórym miał odbyć karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. Mężczyzna również trafił do grodziskiej komendy.

Zgodnie z decyzjami sądów obaj zatrzymani zostali przewiezieni do zakładów karnych.

Polub nas na Facebook