Dziś w budynku grodziskiej komendy Policji odbyła się odprawa roczna z udziałem przedstawicieli władz powiatowych i samorządowych, a także szefów instytucji współpracujących z Policją w zakresie bezpieczeństwa. Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim młodszy inspektor Grzegorz Styczyński przedstawił wyniki pracy grodziskich policjantów osiągnięte w 2015 r. Uczestnicy dziękowali policjantom za zaangażowanie i zobowiązywali się do dalszej współpracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Dziś o 11.00 w sali herbowej grodziskiej komendy Policji odbyła się odprawa służbowa podsumowująca działania podejmowane przez policjantów powiatu grodziskiego w 2015 roku. Spotkanie rozpoczął i poprowadził Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim młodszy inspektor Grzegorz Styczyński. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz powiatowych i samorządowych, a także szefowie instytucji współpracujących z Policją w zakresie bezpieczeństwa.

Po przywitaniu wszystkich uczestników odprawy, Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. - młodszy inspektor Grzegorz Styczyński  przedstawił prezentację zawierającą ogólne wyniki pracy całej jednostki w 2015 roku. Komendant przedstawił również wyniki pracy pionu kryminalnego jak i prewencji podkreślając ciężką pracę i zaangażowanie grodziskich  funkcjonariuszy w wykonywanie obowiązków służbowych. Na zakończenie podziękował przedstawicielom władz samorządowych i instytucji za wsparcie finansowe oraz bardzo pozytywną współpracę, która przyczyniła się do poprawy bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Grodziscy policjanci podsumowali 2015 rok