Pomóż tym, którzy najbardziej tego potrzebują!

Wolontariusze szlachetnej Paczki połączyli siły i wspólnie po raz drugi tworzą rejon Grodzisk Mazowiecki – Jaktorów, Międzyborów.

Każdego dnia, robiąc zakupy, widzimy szybujące w górę ceny. Według analiz w sierpniu ceny poszły w górę średnio o blisko 24 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w zeszłym roku. Największe podwyżki dotyczą podstawowych produktów spożywczych, z których nie da się zrezygnować. Już za chwilę Czas Świąt Bożego Narodzenia. Czas magiczny i rodzinny. Jednak nie dla wszystkich. Co z tymi, którzy martwią się czy kupić leki, żywność czy pół tony opału. Czy dla nich te Święta też będą magiczne? Czy tak jak Twoje ? A może to właśnie w tym roku zamiast kupić sobie kolejną paczkę czekoladek podarujesz je z nami pani Krysi albo panu Waldkowi i zobaczysz uśmiech albo łzy szczęścia w ich oczach.

Wejdź na   https://bit.ly/SZP_MozeszPomoc i podziel się tym co w życiu najpiękniejsze –bezinteresowną radością dawania  

A może jesteś w stanie pomóc nam w inny sposób? Podarować swój czas, wykonać rękodzieło, odwiedzić kogoś kto może właśnie teraz jest samotny albo chory i stracił nadzieje ? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i zostań dla  kogoś nadzieją

Znajdź nas na facebooku Szlachetna Paczka Grodzisk Mazowiecki

Napisz do nas i zaproponuj jak możesz wspomóc nasze działania. Czekamy na Ciebie  

 

 

Polub nas na Facebook