"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ." Zapraszamy na debaty społeczne w nowej odsłonie.

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. – mł. insp. Dariusz Lubański oraz Komendant Komisariatu Policji w Jaktorowie- podkom. Bartosz Zając zapraszają mieszkańców gmin Jaktorów i Baranów do udziału w debatach społecznych. Pierwsza z nich odbędzie się 18 kwietnia 2017r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Jaktorowie, druga 24 kwietnia 2017r. o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy w Baranowie. Podczas spotkań w nowej formule zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu przeciwdziałania im.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów w nowej formule brzmi  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców danej gminy związane z bezpieczeństwem,  zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

W kwietniu takie debaty zostaną zorganizowane w gminach Jaktorów i Baranów. Mieszkańców gminy Jaktorów zapraszamy 18 kwietnia 2017r. o godz. 12.00 do budynku Urzędu Gminy przy ul.  Warszawskiej 33, a mieszkańców gminy Baranów 24 kwietnia 2017r. o godz. 10.00 do Urzędu Gminy przy ul. Armii Krajowej 87.

Polub nas na Facebook