Dziś w grodziskiej komendzie Policji odbyła się uroczystość powołania młodszego inspektora Dariusza Lubańskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Maz. Podczas wręczenia nominacji, I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji- inspektor Piotr Owsiewski, życzył powołanemu Komendantowi wielu sukcesów na zajmowanym stanowisku i satysfakcji ze służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. W uroczystej zbiórce udział wzięli przedstawiciele samorządu, sądu, prokuratury i służb mundurowych oraz policjanci i pracownicy grodziskiej jednostki.

Dzisiejsza uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku I Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji- inspektorowi Piotrowi Owsiewskiemu. Po powitaniu osób przybyłych na uroczystość, odczytany został Rozkaz Personalny o powołaniu młodszego inspektora Dariusza Lubańskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Podczas wręczania nominacji I Zastępca Komendanta Stołecznego podkreślił doświadczenie Komendanta Lubańskiego w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców tego powiatu, zdobyte podczas dotychczasowej pracy w tej jednostce, zwłaszcza w ostatnim okresie pełnienia obowiązków Komendanta Powiatowego. Oprócz gratulacji powołany Komendant otrzymał także życzenia wielu sukcesów w służbie i satysfakcji z wykonywanych obowiązków na rzecz bezpieczeństwa. Do gratulacji i życzeń dołączyli się także obecni na spotkaniu przedstawiciele władz samorządowych i instytucji współdziałających na co dzień z Policją.

Komendant podziękował za okazane mu zaufanie oraz przekazane życzenia i gratulacje. W swoim wystąpieniu podkreślił fakt rozpoczynania służby i długoletniej pracy w jednostce Policji , której został dziś  komendantem. Powiedział również, że zrobi wszystko, aby razem z podległymi mu funkcjonariuszami, nadal jak najlepiej wykonywać nałożone na Policję zadania. Podziękował również innym służbom oraz władzom samorządowym za wspieranie policyjnych działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Powołanie Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Maz