Dziś o godzinie 14.00 w Sali Herbowej Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. W uroczystości wziął udział starosta Powiatu Grodziskiego- Marek Wieżbicki, przedstawiciele samorządów miejskich i gminnych oraz służb i instytucji działających na terenie powiatu. Łącznie 52 grodziskich policjantów zostało wyróżnionych nominacjami na wyższe stopnie służbowe. Komendant oraz zaproszeni goście złożyli grodziskim funkcjonariuszom i pracownikom serdeczne życzenia i podziękowania za służbę na rzecz bezpieczeństwa obywateli.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości Komendantowi Powiatowemu Policji- mł. insp. Dariuszowi Lubańskiemu. Z okazji Święta Policji 52 grodziskich policjantów otrzymało akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe.

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz.- mł. insp. Dariusz Lubański odczytał  okazjonalny list od Komendanta Stołecznego Policji, w których podkreślony został trud policyjnej służby, dzięki któremu wciąż rośnie zaufanie społeczne i poczucie bezpieczeństwa. Oprócz życzeń dla policjantów i pracowników jednostki, Komendant podziękował również wszystkim osobom, które od wielu lat wspierają policyjne działania na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.  

Podczas uroczystości od zaproszonych gości padło mnóstwo ciepłych słów, wyrazów uznania za dotychczasową pracę i poświęcenie oraz serdecznych życzeń satysfakcji z każdego dnia służby i dużo powodów do radości. Wyróżnieni za szczególne osiągnięcia w służbie funkcjonariusze odebrali od władz samorządowych dyplomy i nagrody.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Święto Policji w grodziskiej komendzie