Tylko w ciągu ostatniego weekendu w ręce grodziskich policjantów oraz funkcjonariuszy stołecznego oddziału prewencji wpadło 6 poszukiwanych osób. Podstawą do zatrzymania były nakazy doprowadzenia i zarządzenia sądów i prokuratur w kraju. Wobec wszystkich osób zostały podjęte czynności prawne. Cztery z nich trafiły do placówek penitencjarnych, gdzie odbędą zasądzone im kary.

Regularnie prowadzone działania poszukiwawcze przez policjantów z grodziskiej  komendy szczególnie zaowocowały w ostatni weekend. W ciągu 3 dni funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego oraz policjanci warszawskiego oddziału prewencji, pełniący służbę na  naszym terenie, zatrzymali 6 poszukiwanych osób.

W piątek w ręce mundurowych wpadło 3 mężczyzn w wieku 52, 50 i 40 lat. Wobec dwóch pierwszych sąd wydał nakazy doprowadzenia do aresztów śledczych, a jeden został zatrzymany na podstawie zarządzenia prokuratury w celu ustalenia miejsca pobytu. W sobotę policjanci sprawdzili także 40-letnią kobietę. Jak się okazało była także poszukiwana w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Zatrzymaniem  zakończyły się także dwa niedzielne legitymowania przeprowadzone przez policjantów. 41-latek miał być doprowadzony do prokuratury w Dębicy, a poszukiwany przez policjantów z Mrągowa 37-latek- do najbliższego zakładu karnego.

Dzięki skutecznym działaniom  funkcjonariuszy w najbliższym czasie z zatrzymanymi osobami zostaną wykonane czynności prawne zgodnie z dyspozycjami organów, które wszczęły ich poszukiwania.

Polub nas na Facebook