Wśród 8 pasażerów był także poszukiwany

Kontrola drogowa przeprowadzona przez policjantów grodziskiej drogówki zakończyła się mandatem dla kierowcy busa i zatrzymaniem jednego z pasażerów. W samochodzie umożliwiającym przewożenie trzech osób, policjanci ujawnili ich osiem. Dodatkowo wśród sprawdzonych pasażerów był poszukiwany 28-latek. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna trafił do zakładu karnego.

Policjanci grodziskiej drogówki regularnie prowadzą działania na drogach o dużym natężeniu ruchu, na których dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń, również w miejscach zgłaszanych za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Szczególną uwagę zwracają na trzeźwość kierujących, właściwą prędkość jazdy i zachowania kierowców wobec innych uczestników ruchu.

Podczas wczorajszej porannej służby w Odrano Woli funkcjonariusze zatrzymali do kontroli ciężarowego citroena. W samochodzie zarejestrowanym do przewożenia 3 osób jechało ich 8. Kierowca został ukarany 500-złotowym mandatem za to wykroczenie. Policjanci sprawdzili także  pasażerów pojazdu. Szybko okazało się, że wśród nich jest poszukiwany przez sąd obywatel Ukrainy. 28-letni mężczyzna zgodnie z decyzją sądu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące za łamanie przepisów z kodeksu karnego skarbowego.

Polub nas na Facebook