WGM Business Hive zaprasza na kolejne spotkanie wszystkie przedsiębiorcze osoby z naszej gminy i okolic.
Gościem specjalnym będzie EWA KATARZYNA DAROSZEWSKA z Akademii Dobrego Czasu, która przedstawi metodę myślenia i działania FRIS.

FRIS – Pokazuje jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje: w pracy, relacjach, w rozwoju osobistym. Pokazuje mocne i słabe strony.

To świetne narzędzie rozwojowe dla przedsiębiorców, menadżerów, handlowców, HR-owców, liderów projektów oraz wszystkich osób, które poprzez rozwój osobowości chcą osiągać lepsze wyniki oraz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. Zaletą tej metody jest jej rodzimy charakter, gdyż przygotowywana i opracowywana była na polskich badaniach w polskich realiach.

EWA KATARZYNA DAROSZEWSKA

Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, Coach, Certyfikowany Trener FRIS

Kompetencje i doświadczenie korporacyjne zdobyła pracując na samodzielnych stanowiskach dla takich firm jak Wincor Nixdorf -Manager Pionu Banking, OS3-Agencja Kreatywna, MCX, TP S.A.

Przez kilka lat pracowała z dużymi grupami sprzedażowymi jako lider i trener. Prywatnie pasjonatka psychologii i rozwoju osobistego, były sportowiec wyczynowy. 

Prowadząc szkolenia FRIS wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w pracy zespołowej w różnych środowiskach zawodowych. Wierzy, że opór, który wynika ze wzajemnego niezrozumienia się, można zamienić na ciekawość poznawania naszej inności. A to idealna droga do sukcesu w każdym wymiarze naszego życia. Dlatego warto znać swoje silne i słabe strony.

Na jej warsztatach i szkoleniach uczestnicy otrzymują wiedzę o tym,

  • kiedy i jak można osiągnąć stan flow,
  • jak radzić sobie z ryzykiem,
  • w jaki sposób podejmować decyzje,
  • w jakich warunkach pracy jesteśmy najskuteczniejsi,
  • jak dogadać się z zespołem, z którym chcemy zrealizować cel.

Termin spotkania: 28 września 2016, środa

Godzina: 17.00 – 20.00

Miejsce: Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, II piętro, sala konferencyjna

Spotkanie ma charakter otwarty.

Skierowane do wszystkich osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, bądź mających już własną firmę. Zapraszamy także wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym. Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.

Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem prosimy o rejestrację pod adresem http://www.wgmbiznes.evenea.pl

Spotkanie organizowane jest przez grupę WGM Business Hive, przy wsparciu akcji Przedsiębiorczy Grodzisk, a także Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Profil facebookowy grupy: https://www.facebook.com/groups/1721698811418463/?ref=ts&fref=ts

Więcej info na naszym funpage: https://www.facebook.com/businesshive.eu

 

 

Polub nas na Facebook