Od 1 listopada w Komisariatach Policji w Milanówku, Jaktorowie i Posterunku Policji w Żabiej Woli nastąpią zmiany na stanowiskach kierowniczych. Zainteresowani policjanci otrzymali 31 października z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim rozkazy personalne oraz podziękowania za służbę na dotychczasowych stanowiskach i życzenia dalszych sukcesów w nowych funkcjach od władz samorządowych.

Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim od jutra dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Milanówku asp. szt. Mirosław Borkowski będzie pełnił służbę w dyspozycji Komendanta Powiatowego. Na jego miejsce powołany został dotychczasowy Komendant Komisariatu w Jaktorowie- asp. szt. Robert Skirski. Te zmiany podyktowane są potrzebami służby w związku z decyzją komendanta milanowskiego komisariatu o odejściu na emeryturę.

Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Jaktorowie powierzone zostały dotychczasowemu Kierownikowi Posterunku Policji w Żabiej Woli- asp. szt. Cezaremu Lesiewiczowi, którego obowiązki czasowo będzie pełnił dotychczasowy dzielnicowy- mł. asp. Piotr Zarębski.

Podczas dzisiejszego spotkania w grodziskiej komendzie powyższe decyzje zostały ogłoszone policjantom i przedstawicielom samorządów. Burmistrz Milanówka i Wójt Jaktorowa serdecznie podziękowali dotychczasowym komendantom komisariatów za dobrą i owocną współpracę i życzyli ich następcom kolejnych sukcesów w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grodziskiego.
Polub nas na Facebook