Znamy oficjalne wyniki wyborów podane przez PKW. W Grodzisku Maz. Grzegorz Benedykciński gromi Łukasza Lewandowskiego, który dostał się do Rady Miasta. Artur Tusiński z dużą przewagą pozostanie Burmistrzem Podkowy Leśnej. W II turze spotkają się Piotr Remiszewski i Wiesława Kwiatkowska. Waldemar Brzywczy jest nowym Wójtem Gminy Baranowów. Maciej Śliwerski pozostaje wójtem gminy Jaktorów, a w Gminie Żabia Wola mamy dogrywkę.

W Powiecie grodziskim, Ziemia Grodziska i Wspólny Powiat nie potrzebują koalicjantów, gdyż zdobyli wspólnie 11 mandatów. Po 5 mandatów zdobyła Koalicja Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość.

 • Wyniki wyborów do Rady Powiatu
  Sensacyjne wyniki w wyborach do Rady Powiatu. Ziemia Grodziska i Wspólny Powiat nie potrzebują koalicjantów, gdyż zdobyli wspólnie 11 mandatów. Po 5 mandatów zdobyła Koalicja Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość.
 • Wyniki wyborów w Baranowie
  Zdobywając 54% głosów Waldemar Brzywczy został nowym Wójtem gminy Baranów. Niestety nie mamy jeszcze wyników głosowania na radnych.
 • Wyniki wyborów w Grodzisku Maz
  Pogrom w wyborach na Burmistrza i do Rady Gminy. Tak najprościej można opisać wyniku wyborów w Grodzisku. Burmistrz Grzegorz Benedykciński zdobył prawie 85% głosów, a Ziemia Grodziska 17 mandatów. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 3 mandaty, a Koalicja Obywatelska 1. Grodziszczanie i SPiS poza Radą Gminy.
 • Wyniki wyborów w Jaktorowie
  Obecny Wójt Maciej Śliwerski zwyciężył z ponad 61% głosów. Do rady Gminy KWW Wydmy Międzyborowskie wprowadziły 7 radnych, KWW Uczciwi i Bezpartyjni -4, KWW Porozumienie Samorządowe –Jaktorów -3, KWW Nowe Perspektywy -1
 • Wyniki wyborów w Milanówku
  Sensacja w wyborach na Burmistrza: Piotr Remiszewski (37,5%) spotka się w II turze z Wiesławą Kwiatkowską (27,7%). W Radzie Miasta miażdży KWW Piotra Remiszewskiego zdobywając 7 mandatów. KWW Wiesławy Kwiatkowskie reprezentowane będzie przez 1 radnego.
 • Wyniki wyborów w Podkowie Leśnej
  Obecny Burmistrz Artur Tusiński zwyciężył w wyborach na Burmistrza z wynikiem prawie 71%. KOMlTET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA PODKOWY zdobył 14 z 15 mandatów. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODKOWIAŃSCY POZYTYWIŚCI zdobył 1 mandat
 • Wyniki wyborów w Żabiej Woli
  Obecna Wójt Halina Waruch(34,5%) spotka się w II turze wyborów z Piotrem Rybką(33,9%). W wyborach do Rady Gminy zwycięża KWW Czas na zmiany.
Polub nas na Facebook