Bezpłatne badania piersi dla Pań z powiatu pruszkowskiego w wieku 25-74 lata!

Zachęcamy do wykonania bezpłatnych badań! Program polityki zdrowotnej "Poprawa dostępności do profilaktyki raka piesi wśród mieszkanek powiatu pruszkowskiego" jest dedykowany kobietom w wieku 25 – 74 lata.

Badanie wykonane jest bezpiecznie i bezboleśnie urządzeniem BRASTER®PRO, przez przeszkolony personel medyczny, który jednocześnie czuwa nad wiarygodnością badania. BRASTER®PRO to wyrób medyczny  wspierający wczesną diagnostykę raka piersi składający się z urządzenia i aplikacji mobilnej. Urządzenie wykorzystuje technologię ciekłokrystalicznej termografii kontaktowej, której skuteczność została potwierdzona w badaniach obserwacyjnych. Niebezpieczne zmiany i nieprawidłowości w piersiach wskazane są na podstawie algorytmów automatycznej interpretacji, które odczytują je z obrazów tomograficznych.

Na badanie zapiszesz się pod nr tel. 22-739-48-40 (liczba miejsc ograniczona). Miejsce wykonywania badań: Centrum Medyczne Nadarzyn, ul. Sitarskich 3.  

Zadanie finansowane z budżetu województwa mazowieckiego, z Samorządowego Instrumentu Wsparcia Zdrowia Mazowszan, realizowanego pn. "Mazowsze dla Zdrowia 2024" oraz budżetu Powiatu Pruszkowskiego.

Realizator: Centrum Medycznym Nadarzyn Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nadarzynie.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: