Zapraszamy na spektakl lakowy: O Ignasiu, który nie lubił szkoły

Lato, a zwłaszcza słoneczna pogoda, zachęca nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego władze Powiatu Pruszkowskiego wraz z NOK przygotowały niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców. Zapraszamy na spektakl lalkowy w plenerze! Już w najbliższą sobotę, tj. 17 lipca, o godzinie 12:00 na skwerze przy Placu Poniatowskiego w Nadarzynie.

Spektakl pt. „O Ignasiu, który nie lubił szkoły” to emocjonująca bajka o Wielkich Wagarach! Opowiada ona o zabawnych, a czasem także pełnych grozy, przygodach chłopca, który uciekł ze szkoły do świata własnej wyobraźni. Jego wędrówka okazała się jednak dobrą lekcją i zupełnie niespodziewanie zaprowadziła go do… szkolnej biblioteki! Opowieść aż skrzy się od żartobliwych morałów podawanych przez magicznego pomocnika – czerwonego skrzata Poprawki.

Raz jeszcze zapraszamy wszystkie dzieci, którym temat szkoły jest już bliski lub które za chwilę wyruszą w nieznane i rozpoczną naukę w pierwszej klasie. Wszyscy widzowie będą mogli odprężyć się na wygodnych poduchach w cieniu drzew i choć na moment przenieść się do pasjonującego świata lalek, do którego zaprasza nas Teatr Akademia Wyobraźni.

Zapraszamy!!!

Polub nas na Facebook