23 lipca Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch serdecznie zaprasza na muzyczną noc pod gwiazdami, czyli “Koncert do północy”. Na Placu Jana Pawła II zaprezentują się Face2Face Duo, Edyta Geppert z towarzyszeniem zespołu Vasie oraz Kuba Badach. Start o godzinie 19.30.

“Koncert do północy” stał się wyjątkową pozycją na kulturalnej mapie Pruszkowa i od lat cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców. W letni lipcowy wieczór publiczność gromadzi się, aby w kameralnym klimacie posłuchać muzyki w wykonaniu wspaniałych artystów. 23 lipca o 19.30 zapraszamy na plac Jana Pawła II na „Koncert do północy”. Wstęp wolny.

Tegoroczny “Koncert do północy” o 19.30 rozpocznie występ zespołu Face2Face Duo. Paweł Janas (akordeon/melodyka) i Bartosz Kołsut (akordeon/bandoneon) stanowią wszechstronny duet. Artyści przełamują granice między różnymi gatunkami i stylami muzycznymi, czego owocem jest muzyka crossoverova. Face2Face może pochwalić się ponad 60 nagrodami zdobytymi na festiwalach i konkursach muzycznych w Polsce oraz w Europie. Paweł Janas i Bartosz Kołsut zaprezentują takie utwory jak: Ennio Morricone – „Cinema Paradiso”, AC/DC – „Thunderstruck”, Sting – „Englishman in New York”, Hans Zimmer – „Interstellar”, Stevie Wonder – „Isn’t she lovely”.

O 21.00 na scenie pojawi się Edyta Geppert z towarzyszeniem zespołu Vasie. Piosenkarka urodzona w Nowej Rudzie, jako jedyna na polskiej estradzie, otrzymała aż czterokrotne Grand Prix na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu – w 1984, 1985, 1995 i 2014 roku. Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Podczas jej recitali można usłyszeć prawdziwe perełki piosenki literackiej. „Jaka róża taki cierń”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie żałuję” – to tylko kilka przebojów artystki. W 2014 roku Edyta Geppert nawiązała współpracę z zespołem Vasie (Marcin Maroszek, Bartosz Pydynkowski, Maciej Regulski). Pruszkowska publiczność będzie miała niezwykłą okazję do spotkania z fenomenalnym kunsztem interpretatorskim i z rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, co charakteryzuje piosenkarkę. Podczas “Koncertu do północy” Edyta Geppert zaprezentuje piosenki z własnego repertuaru.

Na pruszkowskiej scenie zaprezentuje się również Kuba Badach, którego koncert zaplanowano na 22.30. Muzyk jest wokalistą w zespołach Poluzjanci i The Globetrotters, a także prowadzi solową działalność artystyczną. W 1988 roku nagrał płytę pt. Gwiazdkowe Cuda. Znalazły się na niej kolędy napisane specjalnie dla artysty przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. Podczas studiów brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. nagrał dwa albumy studyjne z Robertem Jansonem – Trzeci wymiar i Nowy Świat. Koncert Kuby Badacha cieszą się nieustannie dużą popularnością. Podczas “Koncertu do północy” artysta zaprezentuje piosenki Andrzeja Zauchy.

Wspaniali artyści, piękny lipcowy wieczór, niezwykła muzyka i niepowtarzalny klimat – tego nie można przegapić. Widzimy się 23 lipca na placu Jana Pawła II.

Zapraszamy na wyjątkowy muzyczny wieczór.

Polub nas na Facebook