Koncert do północy

Prezydent Miasta Pruszkowa serdecznie zaprasza na muzyczną noc pod gwiazdami, czyli “Koncert do północy”. Odbędzie się on 24 lipca 2021 r. na Placu Jana Pawła II. Zaczynamy o godzinie 19:30.

Podczas koncertu wystąpią:
– Jacek Wójcicki – wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz. Ma w repertuarze piosenki pisane głównie przez krakowskich poetów i kompozytorów. Występuje też w scenkach rodzajowych i charakterystycznych oraz parodiach o kabaretowym rodowodzie. Śpiewa zazwyczaj przy kameralnym akompaniamencie skrzypiec i fortepianu.

– Kamila Malik – klasycznie wyszkolona skrzypaczka łamiącą wszelkie standardy. Na skrzypcach gra od siódmego roku życia. Zawsze pragnęła, aby muzyka nie tylko wzbudzała uczucia, ale również sprawiała ludziom prawdziwą przyjemność. Wykonuje interpretacje skrzypcowe popularnych kompozycji klubowych, muzykę filmową, utwory wykonawców takich jak Amy Winehouse, Tina Turner, Adele, a także muzykę klasyczną w aranżacjach rozrywkowych.

– Grzegorz Turnau – kompozytor, piosenkarz i pianista, autor tekstów, aranżer, którego nie trzeba przedstawiać. Na swoim koncie ma 16 solowych albumów i udział w kilkudziesięciu projektach. Podczas koncertu wybrzmią najbardziej znane utwory artysty.

Tego koncertu po prostu nie można przegapić!

Polub nas na Facebook