Muzeum Dulag 121 zostało ponownie otwarte dla zwiedzających w stałych godzinach od wtorku do niedzieli. W najbliższym czasie, do odwołania nie odbędą się jednak spotkań historycznych oraz nie są prowadzone lekcji i warsztatów muzealnych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania strony internetowej muzeum, zakładek Encyklopedia: http://dulag121.pl/encyklopedia/ i Pruskoviana: http://dulag121.pl/pruskoviana/, oraz do śledzenia profili na Facebooku – Muzeum Dulag 121 i Pruskoviana i kanału na YouTube „Muzeum Dulag 121”.

Przypominamy, że w Muzeum Dulag 121 nadal trwa akcja „Muzeum łączy”. Organizatorzy czekają na telefony od osób, które chciałyby się z nimi podzielić swoimi wojennymi przeżyciami i wspomnieniami, poszukują informacji na temat losów więźniów obozu przejściowego w Pruszkowie lub po prostu odczuwają potrzebę rozmowy w tym trudnym dla każdego okresie. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnianie informacji o naszym projekcie wśród osób starszych, rodziców, dziadków czy samotnych sąsiadów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-17:00 pod następującymi numerami telefonów: 696 591 295 oraz 660 773 122.

Polub nas na Facebook