Pierwszy w historii zlot food trucków na dachu!

Premiera sezonu foodtruckowego w Pruszkowie.

26, 27 i 28 czerwca 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. W Pruszkowie pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach pierwszego w tym sezonie zlotu food trucków zaparkują na dachu centrum handlowego! Z tej okazji mamy dla naszych czytelników specjalny KONKURS!

Długi weekend od 26-28 czerwca upłynie w Pruszkowie pod znakiem dobrego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania lata w wyjątkowym miejscu – na dachu centrum handlowego Nowa Stacja, gdzie będzie miał miejsce pierwszy w tym roku zlot.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanście food trucków od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców. Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest organiacja Futraki, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na dachu Centrum Handlowego Nowa Stacja przy ul. Sienkiewicza 19. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Już w najbliższy poniedziałek 22 czerwca, o godzinie 12.00, na naszym funpage zamieszczone zostanie pytanie konkursowe. Do wygrania 2 podwójne vouchery, na potrawy w wybranym foodtrucku. Więcej szczegółów w sobotę!

Polub nas na Facebook