Pruszkowscy kryminalni wspólnie z dzielnicowymi pruszkowskiej komendy przeprowadzili działania podczas, których zatrzymali osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z mężczyzn dostarczył policjantom szczególnych atrakcji.

W ciągu niespełna 3 godzin w ręce policjantów wpadło w sumie 5 mężczyzn wobec, których sądy na terenie kraju wydały 7 podstaw poszukiwań. Byli to mężczyźni w wieku od 23 do 57 lat. Orzeczone dla nich kary to 48 dni do 3 lat pozbawienia wolności. W mieszkaniu jednej z osób został zatrzymany jej gość, który posiadał narkotyki.

Jednak najwięcej „atrakcji” przysporzył policjantom 49-letek wobec, którego wydane zostały 2 listy gończe w 2008 i 2011 roku. Po obserwacji jednego z domów na terenie naszego powiatu funkcjonariusze mieli pewność, że jest w nim poszukiwany. Jednak kiedy weszli do środka nie zastali tam mężczyzny. Przez godzinę szczegółowo i skrupulatnie przeszukiwali lokal, aż wreszcie znaleźli go w przemyślnie wykonanej skrytce. Dariusz O. chował się pod podłogą.

Na nic zdały się uniki i sztuczki stosowane przez poszukiwanych. Będą musieli odbyc orzeczone kary.

Polub nas na Facebook