Radosne Piątki powracają!

Koncepcja cyklu wydarzeń, która zrodziła się w 2019 roku, cieszyła się od samego początku dużym zainteresowaniem, dlatego w kalendarzu wydarzeń wakacyjnych nie mogło zabraknąć naszych piątków i atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Pruszkowa.

W tym roku Radosne Piątki odbywać się będą w różnych lokalizacjach w mieście w godzinach od 14:00 – 20:00.
Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram wydarzeń:

9 lipca – Park Kościuszki
Wśród atrakcji znajdą się bańki mydlane, malowanie buziek, gry planszowe oraz wielka niespodzianka, która mamy nadzieję, że zachwyci wszystkie dzieci – karuzela wenecka.

16 lipca – Park Mazowsze
Przy kąpielisku dla dzieci stanie dmuchaniec oraz będziemy mogli pograć w gry planszowe.  W Parku rozstawione również zostanie Miasteczko Ruchu Drogowego, więc zapraszamy z rowerami i hulajnogami.

23 lipca – Park Anielin
Tym razem Radosny Piątek upłynie nam na grach i zabawach. Na dzieci czekać też będzie dmuchana zjeżdżalnia, zabawy sportowe oraz gry planszowe i plenerowe.

30 lipca – Park Kościuszki
Czas dzieciom tym razem umili teatrzyk plenerowy pt. “Przygody niebieskiego smoka”, gry planszowe, oraz duże kartonowe pojazdy i budowle, które dzieci będą własnoręcznie ozdabiać. Tego dnia na najmłodszych będą również czekać słodkie niespodzianki.

6 sierpnia – Park Mazowsze
Ten dzień upłynie nam na szaleństwach na dmuchanych atrakcjach i na graniu w gry planszowe i plenerowe.

13 sierpnia – Park Anielin
Szalone zabawy z bańkami, malowanie buziek oraz gry planszowe i plenerowe zapełnią ten dzień w Parku Anielin.

27 sierpnia Park Kościuszki
Na zakończenie coś specjalnego, abyśmy nie smucili się, że wakacje dobiegają już końca. W Parku będzie można zagrać w gry planszowe i plenerowe, a także skorzystać z największej atrakcji czyli przejazdu kolejką szynową. Przygotujemy również słodkie niespodzianki.

Przed każdym kolejnym piątkiem na naszym profilu na Facebooku będziemy Państwu przypominać gdzie się w danym tygodniu bawimy i co konkretnie przygotowaliśmy.

Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do radosnego spędzania czasu w naszym mieście!

Do zobaczenia!

Polub nas na Facebook