Pruszkowskie Targi Nieruchomości i Wnętrz powracają z wiosenną edycją! Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę deweloperów, firm wnętrzarskich, wyposażenia. Zapraszamy w weekend 6 i 7 kwietnia!

Zastanawiacie się nad kupnem mieszkania w Pruszkowie i okolicach? Szukacie inspiracji na aranżacje wnętrz lub remont? Czy może kusi Was możliwość zamówienia oryginalnych mebli szytych na miarę? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, nie możecie przegapić Targów Nieruchomości i Wnętrz w pruszkowskiej Hali Znicz. Wystawcy będą do Waszej dyspozycji przez dwa dni, w weekend 6 i 7 kwietnia.

Znajdziecie tu kompleksową ofertę mieszkań z rynku pierwotnego m.in. Osiedle Enclave, Lipowa Art, Osiedle Pszczelin Brwinów, Osiedle Witanów, , Osiedle Brwinów, Osiedle Diamentowe i propozycja dewelopera Glif.

Nie zabraknie firm specjalizujących się w wysokiej jakości wykończeniu wnętrz i tworzeniu mebli na wymiar. Swoje usługi zaprezentują m.in. firmy Eko Meble i Meble na życzenie, Glazomat, Świat Łazienek Noverra, Eurofirany. Po radę w sprawie energii odnawialnej dla domu warto będzie udać się na stoisko Eco Sun Energy. Od strony finansowej wsparciem będą specjaliści do spraw kredytów Phinance S.A. Tradycyjnie nie zabraknie wrażeń motoryzacyjnych. Partnerem Targów jest Ford Bemo Motors, które zaprezentuje piękne modele najnowszych aut.

W targowej kawiarni przygotowanej przez restaurację Amigo znajdziecie chwilę wytchnienia, a na Targi śmiało możecie zabrać dzieci. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy bawialnię. Panie z Przedszkola Tuptuś bezpłatnie zaopiekują się twoją pociechą w naszym Klubiku.

Wstęp na Targi wolny!

Do zobaczenia 6 i 7 kwietnia w Hali Znicz w Pruszkowie! Zapraszamy w godz. 10.00-16.00.

 

Sponsorem Targów jest deweloper osiedla EnclaveBouyguesImmobilier Polska. Partnerem moto: Bemo Motors. Partnerami: Lipowa Art, Strefa Meblowa Eko Meble, Noverra Świat Łazienek. Głównym patronem medialnym Targów jest RynekPierwotny.pl. Patronat objęli: KRN.pl, Obiektywna.pl, Telkab, Homeprofit, WPR24.pl, GrodziskNews.pl, TabelaOfert.pl.

Polub nas na Facebook