Wielki powrót food trucków do Pruszkowa!

Wiosenny zlot na dachu galerii Nowa Stacja Pruszków.

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 7, 8 i 9 maja 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Pruszkowie pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce na parkingu na dachu galerii Nowa Stacja Pruszków.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Długi weekend od 7-9 maja upłynie w Pruszkowie pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny w centrum handlowym, gdzie odbędzie się kultowy już zlot.

Do Pruszkowa zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu są Nowa Stacja Pruszków oraz organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy na dachu Nowej Stacji Pruszków, przy ul. Sienkiewicza 19 w Pruszkowie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Polub nas na Facebook