Dziś, 8 kwietnia br, nas, jak i wielu czytelników zaskoczyła decyzja o rezygnacji Pani Beaty Czyżewskiej z pełnienia funkcji Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Beata Czyżewska całe swoje zawodowe życie była związana z oświatą. W kadencji 2014 – 2018 przewodniczyła Komisji Oświaty Kultury i Sportu oraz była vice przewodniczącą Komisji Rozwoju, Funduszy i Integracji Europejskiej Rady Miejskiej w Pruszkowie. Funkcję zastępcy prezydenta pełniła od grudnia 2018 r. Ze względu na zakres kompetencji ostatnie 4 lata z pewnością nie były łatwe, niemniej dała się poznać z jak najlepszej strony.

Dziś rano Prezydent Paweł Makuch poinformował, że przyjął rezygnację Beaty Czyżewskiej z pełnienia funkcji Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa. Decyzja ta podyktowana jest powodami osobistymi.
- Pragnę podziękować Beacie za ten wspólny czas, za każdy dzień, który spędziliśmy w Urzędzie Miasta, za każdą Sesję Rady Miasta Pruszkowa, za wszystkie chwile radości i te pełne powagi. Bardzo Ci dziękuję – pisał Paweł Makuch

 

 

Polub nas na Facebook