Prezydent Miasta Pruszkowa zaprasza do udziału w wydarzeniu SILENT DISCO, które odbędzie się 13 lutego o godz. 16:00 na lodowisku na terenie Centrum Kultury i Sportu.

Tego w Pruszkowie jeszcze nie było! Impreza jedna, a jakby trzy 🙂 Przygotujcie się na wyjątkowe przeżycie! Każdy uczestnik otrzyma futurystyczne słuchawki, które świecą się w jednym z trzech kolorów. Kolory odpowiadają konkretnej muzyce granej przy DJ-a. Na jednej imprezie, jeżdżąc na łyżwach, możesz bawić się przy wybranej muzyce! Disco lat 80, najlepsze polskie przeboje, hity na czasie – Ty wybierasz kanał i imprezę, an której chcesz być!

Zapraszam do wspólnej zabawy podczas SILENT DISCO na naszym lodowisku! Jazda na łyżwach połączona ze słuchaniem ulubionej muzyki to znakomity sposób na zakończenie karnawału i dobrą zabawę! Widzimy się 13 lutego na lodowisku na terenie Centrum Kultury i Sportu! Do zobaczenia! – zaprasza Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Impreza SILENT DISCO odbędzie się w trzech slotach:

  • 16:00-17:30
  • 17:45-19:15
  • 19:30-21:00

Wypożyczenie słuchawek podczas imprezy SILENT DISCO będzie darmowe.

Przypominamy, że wejście na lodowisko jest darmowe dla posiadaczy Pruszkowskiej Karty Mieszkańca. Bilet normalny na lodowisko kosztuje 15 zł, ulgowy – 10 zł, ulgowy szkolny 10 – 5zł. Koszt wyposażenia łyżew to 15 zł.