Panele, parkiet a może płytki? Co na podłogę?

fot. komfort.pl

Wybór podłogi to jedno z największych wyzwań podczas urządzania lub remontu mieszkania. Konieczne jest nie tylko przeanalizowanie warunków panujących w każdym pomieszczeniu, ale i odnalezienie się w gąszczu dostępnych opcji. Największą popularnością cieszą się podłogi wykonane z paneli, drewna oraz ceramicznych płytek. Każda z nich ma nieco inne właściwości i sprawdzi się w innych warunkach. Czym wyróżnia się każde z tych rozwiązań?

Panele podłogowe

Nowoczesne panele podłogowe to niezwykle różnorodna grupa produktów. Wśród nich znajdują się zarówno tradycyjne modele laminowane, imitujące naturalne deski, jak i modele wykonane z różnego typu kompozytów. Na szczególną uwagę zasługują jednak panele winylowe. Zyskują one coraz większą popularność ze względu na swoje właściwości. Są bowiem całkowicie wodoodporne. Dzięki temu można je z powodzeniem instalować również w kuchniach, a nawet łazienkach.

Winylowe podłogi w Warszawie? Znajdziesz je w salonach Komfort! Do wyboru masz nie tylko klasyczne „deski”, ale także panele imitujące ceramiczne, a nawet kamienne płytki. Stwarza to bardzo szerokie możliwości aranżacyjne.


Drewniane parkiety i deski

Naturalne drewno ma szereg zalet – jest eleganckie i trwałe, ciepłe w dotyku oraz przyjazne alergikom. Oprócz tego bardzo szlachetnie się starzeje. Co prawda wymaga odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji, ale za to jest naprawdę ponadczasowe. Zadbana podłoga drewniana będzie Ci doskonale służyć przez wiele lat.

Jeśli poszukujesz naprawdę wytrzymałych desek lub parkietów, odwiedź wchodzący w skład sieci Komfort salon podłóg w Warszawie. Od lat dostarczamy najwyższej jakości posadzki z wielu gatunków drewna – zaprojektowane, by zachwycać przez naprawdę długi czas.

Płytki podłogowe

Płytki to klasyczny wybór w przypadku łazienek, kuchni oraz przedpokojów. Nowoczesne produkty z tej kategorii doskonale sprawdzają się także w pokojach. Odporne na ścieranie i uszkodzenia, idealnie nadają się do salonu, jadalni i innych intensywnie eksploatowanych pomieszczeń.

Obecnie w modzie są produkty, które nie przypominają klasycznych kafli. Szczególną popularność zyskały płytki drewnopodobne oraz naśladujące naturalny kamień. To doskonała propozycja, jeśli poszukujesz czegoś eleganckiego i wytrzymałego do salonu czy sypialni.

Komfort Warszawa – wszystko, czego potrzebuje Twoja podłoga

Czy istnieje sklep z podłogami w Warszawie, w którym znajdziesz więcej, niż tylko popularne materiały wykończeniowe? Tak! Odwiedź jeden z salonów Komfort i przekonaj się, że kompleksowy asortyment to nie jedyne, co możemy Ci zaoferować. Koniecznie sprawdź te adresy!

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble

Salon przy ulicy Mineralnej zlokalizowany jest w miejscu zapewniającym szczególnie dobry dojazd mieszkańcom Włoch, Rakowca, Okęcia i innych okolicznych dzielnic. Znajduje się na terenie galerii handlowej Centrum Krakowska, w pobliżu węzła przesiadkowego P+R Aleja Krakowska. Dojedziesz tutaj wieloma liniami autobusowymi oraz tramwajowymi. Z kolei bliskość Południowej Obwodnicy Warszawy jest ogromnym ułatwieniem dla osób jeżdżących samochodami. Łatwo tutaj dotrzeć nie tylko z południowo-zachodnich części miasta, ale i znajdujących się w pobliżu miejscowości – Janek, Raszyna czy Piastowa.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa
885 987 583

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki

Mieszkasz w południowo-zachodniej części Warszawy, w Jankach lub innej okolicznej miejscowości? Odwiedź salon Komfort położony na terenie kompleksu HOMEPARK przy ul. Plac Szwedzki 3 w Jankach. Miejsce to jest doskonale skomunikowane; w pobliżu przebiegają ważne drogi, takie jak Aleja Krakowska czy trasa Salomea-Wolica. Do centrum handlowego dojedziesz też wieloma autobusami (również podmiejskimi). Na znajdującym się w sąsiedztwie przystanku Janki Pl. Szwedzki zatrzymują się m.in. linie 62, 63, 703, 706, 711, L-1 i N88.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki
691 761 493

Komfort – Podłogi, Dywany i Drzwi

Bogatą ofertę podłóg znajdziesz także w salonie Komfort zlokalizowanym na terenie Centrum Ursynów, u zbiegu ul. Puławskiej i Południowej Obwodnicy Warszawy. Można tutaj łatwo dotrzeć zarówno z południowych części stolicy, jak i okolicznych miejscowości – m.in. Piaseczna, Konstancina-Jeziornej czy Raszyna. Lokalizacja centrum handlowego, którego częścią jest sklep, umożliwia szybki dojazd również przy pomocy komunikacji miejskiej. W najbliższym sąsiedztwie zatrzymują się m.in. linie 185, 209 oraz 715.

Puławska 427, 02-801 Warszawa
885 985 164

 

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook