Policyjnym dozorem i nakazem opuszczenia mieszkania zakończyło się agresywne zachowanie młodego mężczyzny w domu. Mieszkanka żabiowolskiej gminy poinformowała policjantów o awanturach i groźbach kierowanych wobec niej przez 20-letniego syna. Karol Z. został zatrzymany i usłyszał zarzut znęcania się nad matką. Przypominamy, że to przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat więzienia.

Policjanci z Żabiej Woli zostali poinformowani o agresywnym zachowaniu młodego mieszkańca gminy w jego domu. Matka 20-latka po kolejnej awanturze zdecydowała się zwrócić o pomoc do funkcjonariuszy. Ze złożonego przez kobietę zawiadomienia wynikało, że syn od ponad 3 miesięcy wszczyna w domu awantury, wyzywa ją, a nawet grozi pozbawieniem życia.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Zebrany przez nich materiał doprowadził do przedstawienia Karolowi Z. zarzutu znęcania się nad matką. Decyzją sądu 20-latek będzie musiał opuścić mieszkanie i zgłaszać się w jednostce Policji na dozór. Za znęcanie się nad członkami rodziny grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook