Pieszy zginął w wypadku. Policjanci apelują o ostrożność na drogach!

Wczoraj po 17.00 w Kaleni- Towarzystwo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący renaultem śmiertelnie potrącił idącego drogą pieszego. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia i apelują do wszystkich użytkowników dróg o szczególną ostrożność i uwzględnianie jesiennych warunków pogodowych.

Wczoraj po 17.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. otrzymał  informację o wypadku na drodze w miejscowości Kaleń- Towarzystwo. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zdarzenie, w którym kierujący renaultem potrącił pieszego. Niestety, mimo reanimacji 66-letni mężczyzna zmarł na miejscu wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy w kamizelce odblaskowej szedł prawidłowo lewą stroną jezdni i został potrącony przez jadące w przeciwnym kierunku auto. Kierowca renaulta był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność na drogach. W trudniejszych, jesiennych warunkach pogodowych szczególnie ważne jest przestrzeganie wszystkich przepisów i zasad bezpieczeństwa.

Polub nas na Facebook