Wybieramy logo gminy Żabia Wola!

Zachęcamy mieszkańców Żabiej Woli do udziału w głosowaniu na prace zgłoszone w konkursie na opracowanie projektu graficznego logo Gminy Żabia Wola pt. Żabia Wola - Gmina z Naturą. Przedmiotem konkursu, ogłoszonego pod koniec maja br. w ramach upamiętnienia 30.lecia istnienia samorządu, było zaprojektowanie znaku słowno-graficznego, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną Gminy Żabia Wola.

Powyżej prezentujemy dwie prace, wyłonione przez Komisję Konkursową, spośród 6 projektów nadesłanych przez uczestników konkursu. Zachęcamy do oddawania głosów na projekt, który w Państwa ocenie powinien stać się nowym logo naszej Gminy. Na projekty logo zgłoszone do konkursu można głosować do najbliższej soboty tj. 25 lipca 2020 r., do północy (sonda znajduje się na dole strony). Decyzja podjęta przez Mieszkańców jest ostateczna i nie podlega poddaniu pod ponowne głosowanie.

Informacja o ostatecznym wyniku konkursu zostanie podana do publicznej wiadomości na naszej stronie internetowej do 31 lipca 2020 r. Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu. Wspólnie wybierzmy nowe logo Gminy Żabia Wola!

Na projekt można głosować na stronie: https://www.zabiawola.pl/1598,wez-udzial-w-glosowaniu-wybierz-nowe-logo-gminy-zabia-wola

Polub nas na Facebook