Jak głosowano w Baranowie

Szczegółówe wyniki głosowania w wyborach parlamentarnych w gminie Baranów.

Frekwencja: 41,71%

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Błaszczak Mariusz - 182 ( 11,75% )
  2. Dorn Ludwik Stanisław - 127 ( 8,20% )
  3. Pietrzak - Merta Magdalena Brygida - 20 ( 1,29% )
  4. Szyszko Jan Feliks - 48 ( 3,10% )
  5. Sasin Jacek Robert - 24 ( 1,55% )
  6. Sikora Anna Ewa - 20 ( 1,29% )
  7. Lubiak Katarzyna - 7 ( 0,45% )
  8. Ołdakowski Wojciech Jerzy - 8 ( 0,52% )
  9. Matusiak Sylwia - 6 ( 0,39% )
  10. Żyła Edyta Julia - 32 ( 2,07% )
  11. Arciszewski Grzegorz - 5 ( 0,32% )
  12. Sipiera Zdzisław Tadeusz - 1 ( 0,06% )
  13. Piechota Krzysztof - 9 ( 0,58% )
  14. Podgórska-Paciorek Małgorzata - 5 ( 0,32% )
  15. Iwicki Piotr - 0 ( 0,00% )
  16. Kozak Sebastian Jakub - 4 ( 0,26% )
  17. Zadrożny Hubert Witold - 0 ( 0,00% )
  18. Wiąckowska Iwona Jolanta - 16 ( 1,03% )
  19. Szlaga Lech Jerzy - 8 ( 0,52% )
  20. Rode Barbara - 1 ( 0,06% )
  21. Zarzeczna Bożena - 6 ( 0,39% )
  22. Napiórkowski Jarosław - 16 ( 1,03% )
  23. Zalewski Paweł Czesław - 8 ( 0,52% )
  24. Czerwińska Anita - 24 ( 1,55% )

Głosów na listę - 577 ( 37,25% )

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

  1. Ołdakowski Jan Łukasz - 7 ( 0,45% )
  2. Dybowska-Kluk Elżbieta - 2 ( 0,13% )
  3. Janowski Konrad Filip - 1 ( 0,06% )
  4. Król Lidia - 0 ( 0,00% )
  5. Kamińska Anna Aleksandra - 5 ( 0,32% )
  6. Mioduszewska Teresa - 0 ( 0,00% )
  7. Wyglądała Tomasz - 0 ( 0,00% )
  8. Brański Błażej - 0 ( 0,00% )
  9. Żmijewski Janusz - 0 ( 0,00% )
  10. Lewan Olgierd Bogdan - 1 ( 0,06% )
  11. Dąbkowski Marek Andrzej - 0 ( 0,00% )
  12. Mazloum Magda - 1 ( 0,06% )
  13. Żurkowski Piotr - 1 ( 0,06% )
  14. Szymaniak Karol Edwin - 0 ( 0,00% )
  15. Rak Beata Maria - 0 ( 0,00% )
  16. Dąbrowski Tomasz Zbigniew - 0 ( 0,00% )
  17. Średniawa Karolina Anna - 0 ( 0,00% )
  18. Borowski Cezary - 0 ( 0,00% )
  19. Orłowski Jan Waldemar - 0 ( 0,00% )
  20. Poncyljusz Jadwiga - 4 ( 0,26% )

Głosów na listę - 22 ( 1,42% )


Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Piekarska Katarzyna Maria - 35 ( 2,26% )
  2. Papuga Marek Zdzisław - 1 ( 0,06% )
  3. Rud Katarzyna Tamara - 1 ( 0,06% )
  4. Izydorczyk Katarzyna - 1 ( 0,06% )
  5. Staniewski Tadeusz Henryk - 2 ( 0,13% )
  6. Doroszkiewicz Konrad Tomasz - 1 ( 0,06% )
  7. Szymański Grzegorz Jan - 1 ( 0,06% )
  8. Oleksiak Paweł - 3 ( 0,19% )
  9. Walczyński Franciszek Adam - 1 ( 0,06% )
  10. Klucz Jerzy Krzysztof - 6 ( 0,39% )
  11. Zarębska Małgorzata Zofia - 5 ( 0,32% )
  12. Kościelniak Sławomir Marek - 1 ( 0,06% )
  13. Majewski Włodzimierz Andrzej - 1 ( 0,06% )
  14. Kulesza Lech Stanisław - 1 ( 0,06% )
  15. Waliszewski Marcin Sebastian - 0 ( 0,00% )
  16. Niczyporuk Mariola Iwona - 0 ( 0,00% )
  17. Wróblewska Elżbieta Krystyna - 2 ( 0,13% )
  18. Jeziorska Beata Monika - 3 ( 0,19% )
  19. Zieliński Robert Zygmunt - 0 ( 0,00% )
  20. Dalkowska Barbara Ewa - 1 ( 0,06% )
  21. Rutkowska Lucyna Wanda - 0 ( 0,00% )
  22. Szczepański Łukasz Jerzy - 0 ( 0,00% )
  23. Ocipka Janusz Kazimierz - 3 ( 0,19% )

Głosów na listę - 69 ( 4,45% )


Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota

  1. Dębski Artur - 31 ( 2,00% )
  2. Krzemińska Małgorzata - 7 ( 0,45% )
  3. Jakubowska Natalia Justyna - 14 ( 0,90% )
  4. Piasecki Arkadiusz - 5 ( 0,32% )
  5. Ciesielska-Pleban Jolanta Irena - 9 ( 0,58% )
  6. Czajkowski Paweł - 3 ( 0,19% )
  7. Hagmajer Rafał Jerzy - 1 ( 0,06% )
  8. Wójcik Grzegorz Sylwester - 0 ( 0,00% )
  9. Zielińska Dorota Małgorzata - 3 ( 0,19% )
  10. Niecz Zofia Lucyna - 1 ( 0,06% )
  11. Puchała Grzegorz - 2 ( 0,13% )
  12. Łukasiak Ireneusz - 3 ( 0,19% )
  13. Grunecka Marta - 3 ( 0,19% )
  14. Świderska Izabela Mariola - 3 ( 0,19% )
  15. Szablewski Władysław - 0 ( 0,00% )
  16. Kołakowska Ewa Małgorzata - 2 ( 0,13% )
  17. Fernik-Jurek Katarzyna Joanna - 2 ( 0,13% )
  18. Bakłaszczuk Iwona Józefa - 1 ( 0,06% )
  19. Rzepka Grażyna - 0 ( 0,00% )
  20. Szmigiel Samuel Roman - 1 ( 0,06% )
  21. Tomaszewska Grażyna Bożena - 4 ( 0,26% )
  22. Łącki Mileniusz Jan - 0 ( 0,00% )
  23. Szczepański Paweł Leszek - 0 ( 0,00% )
  24. Zawadzka Jolanta Anna - 13 ( 0,84% )

Głosów na listę - 108 ( 6,97% )


Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Piechociński Janusz - 128 ( 8,26% )
  2. Nastula Paweł Marcin - 8 ( 0,52% )
  3. Żelazowska Bożena Jadwiga - 2 ( 0,13% )
  4. Smak Danuta - 6 ( 0,39% )
  5. Roszkiewicz Waldemar Cezary - 1 ( 0,06% )
  6. Małolepszy Karol Andrzej - 3 ( 0,19% )
  7. Kalicińska-Goczał Katarzyna Dominika - 2 ( 0,13% )
  8. Wojtowicz Jarosław - 0 ( 0,00% )
  9. Galiński Piotr Stanisław - 18 ( 1,16% )
  10. Kalinowski Jacek Modest - 2 ( 0,13% )
  11. Mucha Bernard Dariusz - 1 ( 0,06% )
  12. Bartnicka Aneta Renata - 1 ( 0,06% )
  13. Fortuński Wojciech Stanisław - 0 ( 0,00% )
  14. Bodzak Małgorzata Jadwiga - 2 ( 0,13% )
  15. Kopeć Andrzej - 52 ( 3,36% )
  16. Bala Agnieszka Joanna - 0 ( 0,00% )
  17. Gajewska Anna Katarzyna - 1 ( 0,06% )
  18. Rokicki Tadeusz - 3 ( 0,19% )
  19. Kiljan Andrzej - 0 ( 0,00% )
  20. Kokoszka Dariusz Stanisław - 1 ( 0,06% )
  21. Pakuła Bożena - 1 ( 0,06% )
  22. Smolaga Krzysztof Paweł - 1 ( 0,06% )
  23. Reluga Zbigniew - 125 ( 8,07% )
  24. Ryś-Ferens Erwina Lilia - 1 ( 0,06% )

Głosów na listę - 359 ( 23,18% )

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

  1. Piskorski Mateusz Andrzej - 2 ( 0,13% )
  2. Barejko Jacek - 0 ( 0,00% )
  3. Sęczkowski Grzegorz Franciszek - 0 ( 0,00% )
  4. Barcikowski Krzysztof Adam - 1 ( 0,06% )
  5. Bonisławska Agnieszka Katarzyna - 0 ( 0,00% )
  6. Kowalczyk Robert Tomasz - 1 ( 0,06% )
  7. Wartałowicz-Pirim Elżbieta - 0 ( 0,00% )
  8. Górczewski Kazimierz - 0 ( 0,00% )
  9. Boratyńska Agnieszka Sylwia - 0 ( 0,00% )
  10. Kulbicka Emilia Elżbieta - 0 ( 0,00% )
  11. Łunieska Ewelina Teresa - 0 ( 0,00% )
  12. Jabłoński Jerzy Grzegorz - 1 ( 0,06% )
  13. Wełyczuk Grzegorz Michał - 0 ( 0,00% )
  14. Komorowska Aleksandra - 2 ( 0,13% )
  15. Rogozińska Sylwia - 0 ( 0,00% )
  16. Fedorczyk Rafał - 0 ( 0,00% )

Głosów na listę - 7 ( 0,45% )

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  1. Halicki Andrzej Witold - 86 ( 5,55% )
  2. Rosati Dariusz Kajetan - 98 ( 6,33% )
  3. Zakrzewska Jadwiga Teresa - 32 ( 2,07% )
  4. Olechowska Alicja Danuta - 40 ( 2,58% )
  5. Smirnow Andrzej - 22 ( 1,42% )
  6. Szweycer Michał Stanisław - 5 ( 0,32% )
  7. Czaplicka Barbara - 15 ( 0,97% )
  8. Durka Zenon - 2 ( 0,13% )
  9. Kozłowski Jarosław Zygmunt - 8 ( 0,52% )
  10. Wierzbicka Olga - 8 ( 0,52% )
  11. Sulich Igor Sebastian - 2 ( 0,13% )
  12. Waś Emilia Agata - 3 ( 0,19% )
  13. Kiendzierska Izabella - 9 ( 0,58% )
  14. Pszczółkowski Wiesław - 1 ( 0,06% )
  15. Obzejta-Żbikowska Dorota Tomira - 0 ( 0,00% )
  16. Bidwell-Porębska Krystyna Joanna - 1 ( 0,06% )
  17. Klocek Sławomir Jan - 1 ( 0,06% )
  18. Obłąkowska-Kubiak Katarzyna Agnieszka - 3 ( 0,19% )
  19. Roszkowska Agnieszka Dorota - 19 ( 1,23% )
  20. Bartnik Ewa Urszula - 10 ( 0,65% )
  21. Mizerski Andrzej - 5 ( 0,32% )
  22. Klimont-Bodzińska Aleksandra Maria - 4 ( 0,26% )
  23. Cukrowski Paweł - 8 ( 0,52% )

Głosów na listę - 382 ( 24,66% )

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

  1. Burchert Mieczysław - 11 ( 0,71% )
  2. Biegała Michał Stanisław - 1 ( 0,06% )
  3. Rakfalski Tomasz - 0 ( 0,00% )
  4. Wyglądała Wojciech Marcin - 0 ( 0,00% )
  5. Luberska Dorota Halina - 3 ( 0,19% )
  6. Siudym Mariusz - 1 ( 0,06% )
  7. Naumczyk Krystyna Barbara - 0 ( 0,00% )
  8. Jankowski Mieczysław Zbigniew - 0 ( 0,00% )
  9. Bieszczad Aleksandra - 0 ( 0,00% )
  10. Kołakowska Edyta - 0 ( 0,00% )
  11. Siwińska Grażyna Maria - 0 ( 0,00% )
  12. Ciemiński Zbigniew Janusz - 0 ( 0,00% )
  13. Rondtke Marcin Przemysław - 0 ( 0,00% )
  14. Szczepanik Piotr - 0 ( 0,00% )
  15. Dankowska Maria Jadwiga - 0 ( 0,00% )
  16. Kozubski Artur - 0 ( 0,00% )
  17. Pytkowski Jan Skarbimir - 0 ( 0,00% )
  18. Miętus Regina - 1 ( 0,06% )
  19. Hoser Paweł Stanisław - 0 ( 0,00% )
  20. Rakfalska Wioletta Małgorzata - 1 ( 0,06% )
  21. Jankowska Alina Barbara - 1 ( 0,06% )
  22. Piórkowski Marcin - 1 ( 0,06% )
  23. Szmit Małgorzata Maria - 2 ( 0,13% )

Głosów na listę - 22 ( 1,42% )


Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica

  1. Kawęcki Krzysztof - 2 ( 0,13% )
  2. Abgarowicz Jan Tomasz - 0 ( 0,00% )
  3. Lutoborski Cyprian Krzysztof - 0 ( 0,00% )
  4. Kochowska Barbara Józefa - 0 ( 0,00% )
  5. Młocki Andrzej Władysław - 0 ( 0,00% )
  6. Lewandowski Stefan - 0 ( 0,00% )
  7. Miller Tomasz - 0 ( 0,00% )
  8. Tyzo Dorota Ewa - 0 ( 0,00% )
  9. Dunin-Wąsowicz Katarzyna Magdalena - 0 ( 0,00% )
  10. Kania Paweł - 0 ( 0,00% )
  11. Daszkiewicz-Krzemińska Elżbieta Danuta - 0 ( 0,00% )
  12. Borczyński Piotr - 0 ( 0,00% )
  13. Łuczyński Paweł Michał - 0 ( 0,00% )
  14. Korczak Ewa Maria - 0 ( 0,00% )
  15. Olan Edward - 0 ( 0,00% )
  16. Kowalczyk Anna Barbara - 0 ( 0,00% )
  17. Siedlecki Radosław - 0 ( 0,00% )
  18. Murawski Eugeniusz - 0 ( 0,00% )
  19. Pruszczyk Katarzyna - 0 ( 0,00% )
  20. Kozłowski Lech Zdzisław - 1 ( 0,06% )
  21. Borkowska Teresa - 0 ( 0,00% )
  22. Wróblewski Daniel - 0 ( 0,00% )
  23. Jurczuk Agata Hanna - 0 ( 0,00% )

Głosów na listę - 3 ( 0,19% )

Polub nas na Facebook