Jak głosowano w Grodzisku Mazowieckim

Szczegółówe wyniki głosowania w wyborach parlamentarnych w gminie Grodzisk Mazowiecki

Frekwencja: 56,36
%

 

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Błaszczak Mariusz - 1 097 ( 6,14% )
  2. Dorn Ludwik Stanisław - 1 527 ( 8,55% )
  3. Pietrzak - Merta Magdalena Brygida - 138 ( 0,77% )
  4. Szyszko Jan Feliks - 497 ( 2,78% )
  5. Sasin Jacek Robert - 334 ( 1,87% )
  6. Sikora Anna Ewa - 90 ( 0,50% )
  7. Lubiak Katarzyna - 32 ( 0,18% )
  8. Ołdakowski Wojciech Jerzy - 51 ( 0,29% )
  9. Matusiak Sylwia - 39 ( 0,22% )
  10. Żyła Edyta Julia - 717 ( 4,01% )
  11. Arciszewski Grzegorz - 28 ( 0,16% )
  12. Sipiera Zdzisław Tadeusz - 13 ( 0,07% )
  13. Piechota Krzysztof - 32 ( 0,18% )
  14. Podgórska-Paciorek Małgorzata - 25 ( 0,14% )
  15. Iwicki Piotr - 4 ( 0,02% )
  16. Kozak Sebastian Jakub - 8 ( 0,04% )
  17. Zadrożny Hubert Witold - 6 ( 0,03% )
  18. Wiąckowska Iwona Jolanta - 220 ( 1,23% )
  19. Szlaga Lech Jerzy - 17 ( 0,10% )
  20. Rode Barbara - 15 ( 0,08% )
  21. Zarzeczna Bożena - 29 ( 0,16% )
  22. Napiórkowski Jarosław - 45 ( 0,25% )
  23. Zalewski Paweł Czesław - 21 ( 0,12% )
  24. Czerwińska Anita - 106 ( 0,59% )

Głosów na listę - 5 091 ( 28,49% )

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

  1. Ołdakowski Jan Łukasz - 149 ( 0,83% )
  2. Dybowska-Kluk Elżbieta - 37 ( 0,21% )
  3. Janowski Konrad Filip - 34 ( 0,19% )
  4. Król Lidia - 22 ( 0,12% )
  5. Kamińska Anna Aleksandra - 26 ( 0,15% )
  6. Mioduszewska Teresa - 15 ( 0,08% )
  7. Wyglądała Tomasz - 5 ( 0,03% )
  8. Brański Błażej - 4 ( 0,02% )
  9. Żmijewski Janusz - 5 ( 0,03% )
  10. Lewan Olgierd Bogdan - 4 ( 0,02% )
  11. Dąbkowski Marek Andrzej - 5 ( 0,03% )
  12. Mazloum Magda - 7 ( 0,04% )
  13. Żurkowski Piotr - 2 ( 0,01% )
  14. Szymaniak Karol Edwin - 1 ( 0,01% )
  15. Rak Beata Maria - 8 ( 0,04% )
  16. Dąbrowski Tomasz Zbigniew - 2 ( 0,01% )
  17. Średniawa Karolina Anna - 3 ( 0,02% )
  18. Borowski Cezary - 3 ( 0,02% )
  19. Orłowski Jan Waldemar - 5 ( 0,03% )
  20. Poncyljusz Jadwiga - 42 ( 0,24% )

Głosów na listę - 379 ( 2,12% )


Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Piekarska Katarzyna Maria - 641 ( 3,59% )
  2. Papuga Marek Zdzisław - 21 ( 0,12% )
  3. Rud Katarzyna Tamara - 23 ( 0,13% )
  4. Izydorczyk Katarzyna - 11 ( 0,06% )
  5. Staniewski Tadeusz Henryk - 14 ( 0,08% )
  6. Doroszkiewicz Konrad Tomasz - 4 ( 0,02% )
  7. Szymański Grzegorz Jan - 16 ( 0,09% )
  8. Oleksiak Paweł - 9 ( 0,05% )
  9. Walczyński Franciszek Adam - 6 ( 0,03% )
  10. Klucz Jerzy Krzysztof - 5 ( 0,03% )
  11. Zarębska Małgorzata Zofia - 129 ( 0,72% )
  12. Kościelniak Sławomir Marek - 2 ( 0,01% )
  13. Majewski Włodzimierz Andrzej - 3 ( 0,02% )
  14. Kulesza Lech Stanisław - 17 ( 0,10% )
  15. Waliszewski Marcin Sebastian - 8 ( 0,04% )
  16. Niczyporuk Mariola Iwona - 10 ( 0,06% )
  17. Wróblewska Elżbieta Krystyna - 38 ( 0,21% )
  18. Jeziorska Beata Monika - 11 ( 0,06% )
  19. Zieliński Robert Zygmunt - 7 ( 0,04% )
  20. Dalkowska Barbara Ewa - 6 ( 0,03% )
  21. Rutkowska Lucyna Wanda - 13 ( 0,07% )
  22. Szczepański Łukasz Jerzy - 4 ( 0,02% )
  23. Ocipka Janusz Kazimierz - 33 ( 0,18% )

Głosów na listę - 1 031 ( 5,77% )

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota

  1. Dębski Artur - 599 ( 3,35% )
  2. Krzemińska Małgorzata - 178 ( 1,00% )
  3. Jakubowska Natalia Justyna - 257 ( 1,44% )
  4. Piasecki Arkadiusz - 84 ( 0,47% )
  5. Ciesielska-Pleban Jolanta Irena - 42 ( 0,24% )
  6. Czajkowski Paweł - 51 ( 0,29% )
  7. Hagmajer Rafał Jerzy - 28 ( 0,16% )
  8. Wójcik Grzegorz Sylwester - 26 ( 0,15% )
  9. Zielińska Dorota Małgorzata - 51 ( 0,29% )
  10. Niecz Zofia Lucyna - 24 ( 0,13% )
  11. Puchała Grzegorz - 32 ( 0,18% )
  12. Łukasiak Ireneusz - 13 ( 0,07% )
  13. Grunecka Marta - 27 ( 0,15% )
  14. Świderska Izabela Mariola - 27 ( 0,15% )
  15. Szablewski Władysław - 12 ( 0,07% )
  16. Kołakowska Ewa Małgorzata - 28 ( 0,16% )
  17. Fernik-Jurek Katarzyna Joanna - 8 ( 0,04% )
  18. Bakłaszczuk Iwona Józefa - 9 ( 0,05% )
  19. Rzepka Grażyna - 24 ( 0,13% )
  20. Szmigiel Samuel Roman - 16 ( 0,09% )
  21. Tomaszewska Grażyna Bożena - 38 ( 0,21% )
  22. Łącki Mileniusz Jan - 15 ( 0,08% )
  23. Szczepański Paweł Leszek - 17 ( 0,10% )
  24. Zawadzka Jolanta Anna - 84 ( 0,47% )

Głosów na listę - 1 690 ( 9,46% )

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Piechociński Janusz - 297 ( 1,66% )
  2. Nastula Paweł Marcin - 95 ( 0,53% )
  3. Żelazowska Bożena Jadwiga - 21 ( 0,12% )
  4. Smak Danuta - 15 ( 0,08% )
  5. Roszkiewicz Waldemar Cezary - 8 ( 0,04% )
  6. Małolepszy Karol Andrzej - 11 ( 0,06% )
  7. Kalicińska-Goczał Katarzyna Dominika - 12 ( 0,07% )
  8. Wojtowicz Jarosław - 6 ( 0,03% )
  9. Galiński Piotr Stanisław - 552 ( 3,09% )
  10. Kalinowski Jacek Modest - 14 ( 0,08% )
  11. Mucha Bernard Dariusz - 3 ( 0,02% )
  12. Bartnicka Aneta Renata - 6 ( 0,03% )
  13. Fortuński Wojciech Stanisław - 2 ( 0,01% )
  14. Bodzak Małgorzata Jadwiga - 4 ( 0,02% )
  15. Kopeć Andrzej - 307 ( 1,72% )
  16. Bala Agnieszka Joanna - 4 ( 0,02% )
  17. Gajewska Anna Katarzyna - 2 ( 0,01% )
  18. Rokicki Tadeusz - 1 ( 0,01% )
  19. Kiljan Andrzej - 0 ( 0,00% )
  20. Kokoszka Dariusz Stanisław - 2 ( 0,01% )
  21. Pakuła Bożena - 8 ( 0,04% )
  22. Smolaga Krzysztof Paweł - 4 ( 0,02% )
  23. Reluga Zbigniew - 31 ( 0,17% )
  24. Ryś-Ferens Erwina Lilia - 37 ( 0,21% )

Głosów na listę - 1 442 ( 8,07% )

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

  1. Piskorski Mateusz Andrzej - 30 ( 0,17% )
  2. Barejko Jacek - 5 ( 0,03% )
  3. Sęczkowski Grzegorz Franciszek - 4 ( 0,02% )
  4. Barcikowski Krzysztof Adam - 12 ( 0,07% )
  5. Bonisławska Agnieszka Katarzyna - 7 ( 0,04% )
  6. Kowalczyk Robert Tomasz - 3 ( 0,02% )
  7. Wartałowicz-Pirim Elżbieta - 1 ( 0,01% )
  8. Górczewski Kazimierz - 2 ( 0,01% )
  9. Boratyńska Agnieszka Sylwia - 4 ( 0,02% )
  10. Kulbicka Emilia Elżbieta - 4 ( 0,02% )
  11. Łunieska Ewelina Teresa - 2 ( 0,01% )
  12. Jabłoński Jerzy Grzegorz - 2 ( 0,01% )
  13. Wełyczuk Grzegorz Michał - 1 ( 0,01% )
  14. Komorowska Aleksandra - 5 ( 0,03% )
  15. Rogozińska Sylwia - 2 ( 0,01% )
  16. Fedorczyk Rafał - 5 ( 0,03% )

Głosów na listę - 89 ( 0,50% )


Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  1. Halicki Andrzej Witold - 1 625 ( 9,09% )
  2. Rosati Dariusz Kajetan - 2 751 ( 15,40% )
  3. Zakrzewska Jadwiga Teresa - 311 ( 1,74% )
  4. Olechowska Alicja Danuta - 1 388 ( 7,77% )
  5. Smirnow Andrzej - 316 ( 1,77% )
  6. Szweycer Michał Stanisław - 78 ( 0,44% )
  7. Czaplicka Barbara - 283 ( 1,58% )
  8. Durka Zenon - 47 ( 0,26% )
  9. Kozłowski Jarosław Zygmunt - 35 ( 0,20% )
  10. Wierzbicka Olga - 124 ( 0,69% )
  11. Sulich Igor Sebastian - 19 ( 0,11% )
  12. Waś Emilia Agata - 58 ( 0,32% )
  13. Kiendzierska Izabella - 42 ( 0,24% )
  14. Pszczółkowski Wiesław - 9 ( 0,05% )
  15. Obzejta-Żbikowska Dorota Tomira - 34 ( 0,19% )
  16. Bidwell-Porębska Krystyna Joanna - 2 ( 0,01% )
  17. Klocek Sławomir Jan - 42 ( 0,24% )
  18. Obłąkowska-Kubiak Katarzyna Agnieszka - 48 ( 0,27% )
  19. Roszkowska Agnieszka Dorota - 268 ( 1,50% )
  20. Bartnik Ewa Urszula - 66 ( 0,37% )
  21. Mizerski Andrzej - 40 ( 0,22% )
  22. Klimont-Bodzińska Aleksandra Maria - 45 ( 0,25% )
  23. Cukrowski Paweł - 70 ( 0,39% )

Głosów na listę - 7 701 ( 43,10% )

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

  1. Burchert Mieczysław - 138 ( 0,77% )
  2. Biegała Michał Stanisław - 75 ( 0,42% )
  3. Rakfalski Tomasz - 12 ( 0,07% )
  4. Wyglądała Wojciech Marcin - 2 ( 0,01% )
  5. Luberska Dorota Halina - 12 ( 0,07% )
  6. Siudym Mariusz - 15 ( 0,08% )
  7. Naumczyk Krystyna Barbara - 4 ( 0,02% )
  8. Jankowski Mieczysław Zbigniew - 9 ( 0,05% )
  9. Bieszczad Aleksandra - 13 ( 0,07% )
  10. Kołakowska Edyta - 7 ( 0,04% )
  11. Siwińska Grażyna Maria - 7 ( 0,04% )
  12. Ciemiński Zbigniew Janusz - 1 ( 0,01% )
  13. Rondtke Marcin Przemysław - 4 ( 0,02% )
  14. Szczepanik Piotr - 10 ( 0,06% )
  15. Dankowska Maria Jadwiga - 3 ( 0,02% )
  16. Kozubski Artur - 3 ( 0,02% )
  17. Pytkowski Jan Skarbimir - 2 ( 0,01% )
  18. Miętus Regina - 4 ( 0,02% )
  19. Hoser Paweł Stanisław - 2 ( 0,01% )
  20. Rakfalska Wioletta Małgorzata - 6 ( 0,03% )
  21. Jankowska Alina Barbara - 14 ( 0,08% )
  22. Piórkowski Marcin - 31 ( 0,17% )
  23. Szmit Małgorzata Maria - 16 ( 0,09% )

Głosów na listę - 390 ( 2,18% )


Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica

  1. Kawęcki Krzysztof - 15 ( 0,08% )
  2. Abgarowicz Jan Tomasz - 2 ( 0,01% )
  3. Lutoborski Cyprian Krzysztof - 1 ( 0,01% )
  4. Kochowska Barbara Józefa - 2 ( 0,01% )
  5. Młocki Andrzej Władysław - 14 ( 0,08% )
  6. Lewandowski Stefan - 3 ( 0,02% )
  7. Miller Tomasz - 1 ( 0,01% )
  8. Tyzo Dorota Ewa - 0 ( 0,00% )
  9. Dunin-Wąsowicz Katarzyna Magdalena - 3 ( 0,02% )
  10. Kania Paweł - 0 ( 0,00% )
  11. Daszkiewicz-Krzemińska Elżbieta Danuta - 1 ( 0,01% )
  12. Borczyński Piotr - 1 ( 0,01% )
  13. Łuczyński Paweł Michał - 0 ( 0,00% )
  14. Korczak Ewa Maria - 1 ( 0,01% )
  15. Olan Edward - 1 ( 0,01% )
  16. Kowalczyk Anna Barbara - 1 ( 0,01% )
  17. Siedlecki Radosław - 3 ( 0,02% )
  18. Murawski Eugeniusz - 0 ( 0,00% )
  19. Pruszczyk Katarzyna - 0 ( 0,00% )
  20. Kozłowski Lech Zdzisław - 0 ( 0,00% )
  21. Borkowska Teresa - 0 ( 0,00% )
  22. Wróblewski Daniel - 2 ( 0,01% )
  23. Jurczuk Agata Hanna - 4 ( 0,02% )

Głosów na listę - 55 ( 0,31% )

Polub nas na Facebook