Jak głosowano w Jaktorowie

Szczegółówe wyniki głosowania w wyborach parlamentarnych w gminie Jaktorów

Frekwencja: 51,86
%

 

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Błaszczak Mariusz - 432 ( 10,22% )
  2. Dorn Ludwik Stanisław - 278 ( 6,57% )
  3. Pietrzak - Merta Magdalena Brygida - 49 ( 1,16% )
  4. Szyszko Jan Feliks - 118 ( 2,79% )
  5. Sasin Jacek Robert - 64 ( 1,51% )
  6. Sikora Anna Ewa - 29 ( 0,69% )
  7. Lubiak Katarzyna - 8 ( 0,19% )
  8. Ołdakowski Wojciech Jerzy - 18 ( 0,43% )
  9. Matusiak Sylwia - 17 ( 0,40% )
  10. Żyła Edyta Julia - 151 ( 3,57% )
  11. Arciszewski Grzegorz - 10 ( 0,24% )
  12. Sipiera Zdzisław Tadeusz - 1 ( 0,02% )
  13. Piechota Krzysztof - 16 ( 0,38% )
  14. Podgórska-Paciorek Małgorzata - 12 ( 0,28% )
  15. Iwicki Piotr - 1 ( 0,02% )
  16. Kozak Sebastian Jakub - 10 ( 0,24% )
  17. Zadrożny Hubert Witold - 4 ( 0,09% )
  18. Wiąckowska Iwona Jolanta - 24 ( 0,57% )
  19. Szlaga Lech Jerzy - 25 ( 0,59% )
  20. Rode Barbara - 3 ( 0,07% )
  21. Zarzeczna Bożena - 15 ( 0,35% )
  22. Napiórkowski Jarosław - 21 ( 0,50% )
  23. Zalewski Paweł Czesław - 5 ( 0,12% )
  24. Czerwińska Anita - 27 ( 0,64% )

Głosów na listę - 1 338 ( 31,64% )


Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

  • Ołdakowski Jan Łukasz - 42 ( 0,99% )
  • Dybowska-Kluk Elżbieta - 8 ( 0,19% )
  • Janowski Konrad Filip - 3 ( 0,07% )
  • Król Lidia - 6 ( 0,14% )
  • Kamińska Anna Aleksandra - 6 ( 0,14% )
  • Mioduszewska Teresa - 0 ( 0,00% )
  • Wyglądała Tomasz - 1 ( 0,02% )
  • Brański Błażej - 2 ( 0,05% )
  • Żmijewski Janusz - 3 ( 0,07% )
  • Lewan Olgierd Bogdan - 2 ( 0,05% )
  • Dąbkowski Marek Andrzej - 0 ( 0,00% )
  • Mazloum Magda - 0 ( 0,00% )
  • Żurkowski Piotr - 1 ( 0,02% )
  • Szymaniak Karol Edwin - 1 ( 0,02% )
  • Rak Beata Maria - 3 ( 0,07% )
  • Dąbrowski Tomasz Zbigniew - 2 ( 0,05% )
  • Średniawa Karolina Anna - 0 ( 0,00% )
  • Borowski Cezary - 0 ( 0,00% )
  • Orłowski Jan Waldemar - 2 ( 0,05% )
  • Poncyljusz Jadwiga - 13 ( 0,31% )

Głosów na listę - 95 ( 2,25% )

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Piekarska Katarzyna Maria - 107 ( 2,53% )
  2. Papuga Marek Zdzisław - 8 ( 0,19% )
  3. Rud Katarzyna Tamara - 2 ( 0,05% )
  4. Izydorczyk Katarzyna - 6 ( 0,14% )
  5. Staniewski Tadeusz Henryk - 5 ( 0,12% )
  6. Doroszkiewicz Konrad Tomasz - 1 ( 0,02% )
  7. Szymański Grzegorz Jan - 4 ( 0,09% )
  8. Oleksiak Paweł - 5 ( 0,12% )
  9. Walczyński Franciszek Adam - 0 ( 0,00% )
  10. Klucz Jerzy Krzysztof - 2 ( 0,05% )
  11. Zarębska Małgorzata Zofia - 12 ( 0,28% )
  12. Kościelniak Sławomir Marek - 2 ( 0,05% )
  13. Majewski Włodzimierz Andrzej - 1 ( 0,02% )
  14. Kulesza Lech Stanisław - 4 ( 0,09% )
  15. Waliszewski Marcin Sebastian - 3 ( 0,07% )
  16. Niczyporuk Mariola Iwona - 0 ( 0,00% )
  17. Wróblewska Elżbieta Krystyna - 7 ( 0,17% )
  18. Jeziorska Beata Monika - 5 ( 0,12% )
  19. Zieliński Robert Zygmunt - 1 ( 0,02% )
  20. Dalkowska Barbara Ewa - 2 ( 0,05% )
  21. Rutkowska Lucyna Wanda - 5 ( 0,12% )
  22. Szczepański Łukasz Jerzy - 3 ( 0,07% )
  23. Ocipka Janusz Kazimierz - 8 ( 0,19% )

Głosów na listę - 193 ( 4,56% )


Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota

  1. Dębski Artur - 135 ( 3,19% )
  2. Krzemińska Małgorzata - 31 ( 0,73% )
  3. Jakubowska Natalia Justyna - 25 ( 0,59% )
  4. Piasecki Arkadiusz - 15 ( 0,35% )
  5. Ciesielska-Pleban Jolanta Irena - 14 ( 0,33% )
  6. Czajkowski Paweł - 9 ( 0,21% )
  7. Hagmajer Rafał Jerzy - 12 ( 0,28% )
  8. Wójcik Grzegorz Sylwester - 6 ( 0,14% )
  9. Zielińska Dorota Małgorzata - 11 ( 0,26% )
  10. Niecz Zofia Lucyna - 4 ( 0,09% )
  11. Puchała Grzegorz - 9 ( 0,21% )
  12. Łukasiak Ireneusz - 9 ( 0,21% )
  13. Grunecka Marta - 4 ( 0,09% )
  14. Świderska Izabela Mariola - 10 ( 0,24% )
  15. Szablewski Władysław - 0 ( 0,00% )
  16. Kołakowska Ewa Małgorzata - 8 ( 0,19% )
  17. Fernik-Jurek Katarzyna Joanna - 4 ( 0,09% )
  18. Bakłaszczuk Iwona Józefa - 7 ( 0,17% )
  19. Rzepka Grażyna - 7 ( 0,17% )
  20. Szmigiel Samuel Roman - 2 ( 0,05% )
  21. Tomaszewska Grażyna Bożena - 5 ( 0,12% )
  22. Łącki Mileniusz Jan - 4 ( 0,09% )
  23. Szczepański Paweł Leszek - 5 ( 0,12% )
  24. Zawadzka Jolanta Anna - 26 ( 0,61% )

Głosów na listę - 362 ( 8,56% )

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Piechociński Janusz - 85 ( 2,01% )
  2. Nastula Paweł Marcin - 22 ( 0,52% )
  3. Żelazowska Bożena Jadwiga - 7 ( 0,17% )
  4. Smak Danuta - 3 ( 0,07% )
  5. Roszkiewicz Waldemar Cezary - 3 ( 0,07% )
  6. Małolepszy Karol Andrzej - 0 ( 0,00% )
  7. Kalicińska-Goczał Katarzyna Dominika - 2 ( 0,05% )
  8. Wojtowicz Jarosław - 0 ( 0,00% )
  9. Galiński Piotr Stanisław - 19 ( 0,45% )
  10. Kalinowski Jacek Modest - 2 ( 0,05% )
  11. Mucha Bernard Dariusz - 0 ( 0,00% )
  12. Bartnicka Aneta Renata - 0 ( 0,00% )
  13. Fortuński Wojciech Stanisław - 0 ( 0,00% )
  14. Bodzak Małgorzata Jadwiga - 0 ( 0,00% )
  15. Kopeć Andrzej - 35 ( 0,83% )
  16. Bala Agnieszka Joanna - 1 ( 0,02% )
  17. Gajewska Anna Katarzyna - 3 ( 0,07% )
  18. Rokicki Tadeusz - 2 ( 0,05% )
  19. Kiljan Andrzej - 0 ( 0,00% )
  20. Kokoszka Dariusz Stanisław - 1 ( 0,02% )
  21. Pakuła Bożena - 4 ( 0,09% )
  22. Smolaga Krzysztof Paweł - 1 ( 0,02% )
  23. Reluga Zbigniew - 256 ( 6,05% )
  24. Ryś-Ferens Erwina Lilia - 7 ( 0,17% )

Głosów na listę - 453 ( 10,71% )

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

  1. Piskorski Mateusz Andrzej - 7 ( 0,17% )
  2. Barejko Jacek - 1 ( 0,02% )
  3. Sęczkowski Grzegorz Franciszek - 0 ( 0,00% )
  4. Barcikowski Krzysztof Adam - 2 ( 0,05% )
  5. Bonisławska Agnieszka Katarzyna - 0 ( 0,00% )
  6. Kowalczyk Robert Tomasz - 1 ( 0,02% )
  7. Wartałowicz-Pirim Elżbieta - 0 ( 0,00% )
  8. Górczewski Kazimierz - 1 ( 0,02% )
  9. Boratyńska Agnieszka Sylwia - 1 ( 0,02% )
  10. Kulbicka Emilia Elżbieta - 0 ( 0,00% )
  11. Łunieska Ewelina Teresa - 2 ( 0,05% )
  12. Jabłoński Jerzy Grzegorz - 1 ( 0,02% )
  13. Wełyczuk Grzegorz Michał - 0 ( 0,00% )
  14. Komorowska Aleksandra - 2 ( 0,05% )
  15. Rogozińska Sylwia - 1 ( 0,02% )
  16. Fedorczyk Rafał - 0 ( 0,00% )

Głosów na listę - 19 ( 0,45% )

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  1. Halicki Andrzej Witold - 251 ( 5,94% )
  2. Rosati Dariusz Kajetan - 408 ( 9,65% )
  3. Zakrzewska Jadwiga Teresa - 569 ( 13,45% )
  4. Olechowska Alicja Danuta - 129 ( 3,05% )
  5. Smirnow Andrzej - 53 ( 1,25% )
  6. Szweycer Michał Stanisław - 8 ( 0,19% )
  7. Czaplicka Barbara - 40 ( 0,95% )
  8. Durka Zenon - 6 ( 0,14% )
  9. Kozłowski Jarosław Zygmunt - 16 ( 0,38% )
  10. Wierzbicka Olga - 21 ( 0,50% )
  11. Sulich Igor Sebastian - 5 ( 0,12% )
  12. Waś Emilia Agata - 13 ( 0,31% )
  13. Kiendzierska Izabella - 7 ( 0,17% )
  14. Pszczółkowski Wiesław - 11 ( 0,26% )
  15. Obzejta-Żbikowska Dorota Tomira - 4 ( 0,09% )
  16. Bidwell-Porębska Krystyna Joanna - 0 ( 0,00% )
  17. Klocek Sławomir Jan - 12 ( 0,28% )
  18. Obłąkowska-Kubiak Katarzyna Agnieszka - 13 ( 0,31% )
  19. Roszkowska Agnieszka Dorota - 29 ( 0,69% )
  20. Bartnik Ewa Urszula - 16 ( 0,38% )
  21. Mizerski Andrzej - 17 ( 0,40% )
  22. Klimont-Bodzińska Aleksandra Maria - 9 ( 0,21% )
  23. Cukrowski Paweł - 14 ( 0,33% )

Głosów na listę - 1 651 ( 39,04% )

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

  1. Burchert Mieczysław - 38 ( 0,90% )
  2. Biegała Michał Stanisław - 13 ( 0,31% )
  3. Rakfalski Tomasz - 1 ( 0,02% )
  4. Wyglądała Wojciech Marcin - 6 ( 0,14% )
  5. Luberska Dorota Halina - 5 ( 0,12% )
  6. Siudym Mariusz - 3 ( 0,07% )
  7. Naumczyk Krystyna Barbara - 3 ( 0,07% )
  8. Jankowski Mieczysław Zbigniew - 1 ( 0,02% )
  9. Bieszczad Aleksandra - 1 ( 0,02% )
  10. Kołakowska Edyta - 4 ( 0,09% )
  11. Siwińska Grażyna Maria - 2 ( 0,05% )
  12. Ciemiński Zbigniew Janusz - 1 ( 0,02% )
  13. Rondtke Marcin Przemysław - 1 ( 0,02% )
  14. Szczepanik Piotr - 1 ( 0,02% )
  15. Dankowska Maria Jadwiga - 0 ( 0,00% )
  16. Kozubski Artur - 0 ( 0,00% )
  17. Pytkowski Jan Skarbimir - 2 ( 0,05% )
  18. Miętus Regina - 2 ( 0,05% )
  19. Hoser Paweł Stanisław - 0 ( 0,00% )
  20. Rakfalska Wioletta Małgorzata - 0 ( 0,00% )
  21. Jankowska Alina Barbara - 2 ( 0,05% )
  22. Piórkowski Marcin - 5 ( 0,12% )
  23. Szmit Małgorzata Maria - 6 ( 0,14% )

Głosów na listę - 97 ( 2,29% )


Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica

  1. Kawęcki Krzysztof - 10 ( 0,24% )
  2. Abgarowicz Jan Tomasz - 1 ( 0,02%)
  3. Lutoborski Cyprian Krzysztof - 0 ( 0,00% )
  4. Kochowska Barbara Józefa - 0 ( 0,00% )
  5. Młocki Andrzej Władysław - 3 ( 0,07% )
  6. Lewandowski Stefan - 0 ( 0,00% )
  7. Miller Tomasz - 2 ( 0,05% )
  8. Tyzo Dorota Ewa - 0 ( 0,00% )
  9. Dunin-Wąsowicz Katarzyna Magdalena - 1 ( 0,02% )
  10. Kania Paweł - 0 ( 0,00% )
  11. Daszkiewicz-Krzemińska Elżbieta Danuta - 0 ( 0,00% )
  12. Borczyński Piotr - 0 ( 0,00% )
  13. Łuczyński Paweł Michał - 1 ( 0,02% )
  14. Korczak Ewa Maria - 0 ( 0,00% )
  15. Olan Edward - 0 ( 0,00% )
  16. Kowalczyk Anna Barbara - 0 ( 0,00% )
  17. Siedlecki Radosław - 0 ( 0,00% )
  18. Murawski Eugeniusz - 0 ( 0,00% )
  19. Pruszczyk Katarzyna - 0 ( 0,00% )
  20. Kozłowski Lech Zdzisław - 1 ( 0,02% )
  21. Borkowska Teresa - 0 ( 0,00% )
  22. Wróblewski Daniel - 1 ( 0,02% )
  23. Jurczuk Agata Hanna - 1 ( 0,02% )

Głosów na listę - 21 ( 0,50% )

Polub nas na Facebook