Konkurs: Zaspa Powiatu Grodziskiego!

Padający śnieg zmusza większość ludzi do wytężonej pracy fizycznej przy odśnieżaniu. Niestety, bardzo często mieszkańcy wyręczają służby miejskie w obowiązku odśnieżania ulic, a ich ciężka społeczna praca pozostaje przez większość niezauważona. Dlatego postanowiliśmy to zmienić! Redakcja portalu obiektyw.info ogłasza konkurs na najbardziej finezyjną zaspę śniegu powiatu grodziskiego.

Zapraszamy wszystkich do przysyłania zdjęć lub opisów (wszelkie formy literackie mile widziane) tych niesamowitych tworów śnieżnych na adres e-mail: zaspa@obiektyw.info do dnia 28 lutego 2010.

W konkursie liczy się nie tylko wielkość zaspy, ale także wszelkie dodatkowe czynniki, które powodują pojawienie się na jej widok uśmiechu na twarzy.

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na początku marca. Autor zwycięskiego zdjęcia lub opisu otrzyma zestaw gadżetów portalu obiektyw.info. Dodatkowo najlepsze materiały zostaną umieszczone na portalu. Twórca zaspy lub właściciel miejsca, na którym jest usypana, otrzyma wyjątkowy dyplom.

Zapraszamy również do głosowania w sondzie na najbardziej zasypane miasto powiatu grodziskiego. Władze zwycięskiego miasta dostaną dyplom i tytuł: Mazowieckie "zakopane"!

Redakcja

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: