Tymi słowami zwrócił się ksiądz, do 16 par obchodzących 50 lecie małżeństwa i jednej pary ze stażem o 10 lat dłuższym, podczas mszy świętej w kościele św. Anny w Grodzisku Mazowieckim, odprawianej w intencji Jubilatów, we wtorek 12 lutego o godz. 17.00. We mszy świętej, której wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił chór Cantata, poza  bliskimi Jubilatów uczestniczyli burmistrz Grzegorz Benedykciński i starosta Marek Wieżbicki.
 
Po mszy świętej Jubilaci i ich goście przeszli do Centrum Kultury, gdzie w Sali Lustrzanej miała miejsce druga część uroczystości.
Rozpoczął ją burmistrz Grzegorz Benedykciński od powitania i życzeń złożonych Jubilatom. Burmistrz podkreślił, że nie są to życzenia i gratulacje tylko od niego i Przewodniczącej Rady Miasta, ale od wszystkich mieszkańców Grodziska Mazowieckiego. Bardzo ciepłe życzenia i gratulacje przekazał Jubilatom również starosta Marek Wieżbicki, mówiąc:
Jest mi bardzo miło, że w tak wyjątkowych okolicznościach mogę się do Państwa  zwrócić. Gratuluję Państwu długoletniego i wspaniałego pożycia. Niech trwa ono jak najdłużej w pełnym zdrowiu. Zdrowia życzę Państwu po pierwsze. Życzę również tego, abyście zawsze wśród swoich bliskich mogli znaleźć oparcie, ale i  przeciwnie żeby bliscy mogli znaleźć oparcie w Was. Jeżeli nie fizyczne, to z całą pewnością duchowe. Wszystkiego dobrego dla Państwa.
 

Następnie Jubilaci:

Joanna i Władysław Bąk, Julianna i Tadeusz Bonieccy, Bogumiła i Tadeusz Boulange, Elżbieta i Janusz Ciećwierscy, Marianna i Jakub Gierkowscy, Marianna i Jan Jarząbek, Alfreda i Józef Kamińscy, Krystyna i Zdzisław Kosińscy, Romana i Józef Łyszkowscy, Wiesława i Stanisław Markiewicz, Zofia i Longin Mogielniccy, Danuta i Adam Staszewscy, Anastazja i Mieczysław Szczygielscy, Wanda i Wincenty Wdowiarscy, Krystyna i Jerzy Wojtczak, Janina i Ryszard Zawadzcy zostali udekorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi im przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego, zaś  Zofia i Henryk Szczap, para z 60-letnim stażem małżeńskim, otrzymali Dyplom Gratulacyjny.
Uroczystość zakończył poczęstunek przygotowany dla Jubilatów i ich bliskich.

Redakcja Obiektywnej Gazety Internetowej, pełna podziwu dla Jubilatów, życzy Im przede wszystkim zdrowia i rodzinnego szczęścia.

Mamy nadzieję, że zdjęcia zamieszczone w Galerii przybliżą Czytelnikom wyjątkową atmosferę uroczystości.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Dziękuję za to Wasze świadectwo prawdziwej miłości


To może Cię zainteresować: