12 czerwca w Grodzisku Mazowieckim odbył się Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych. Wydarzenie to co roku przyciąga wielu wystawców z Polski i zagranicy oraz wielu mieszkańców Grodziska i okolic.

W tegorocznej edycji jarmarku nie mogło zabraknąć gości z miast partnerskich Grodziska Maz. Gościliśmy delegację z austriackiej gminy Weitz, czarnogórskiego Danilovgradu, litewskiego Szawle i najmłodszego partnera – Giżycka.

Tłumnie przybyli mieszkańcy mogli spróbować wielu produktów regionalnych, kupić najwymyślniejsze, ręcznie robione bibeloty czy zabawki dla dzieci. Dla najmłodszych przewidziano również ciekawe atrakcje. Każdy mógł przejechać się po Grodzisku piętrowym autobusem i proszę uwierzyć, widok tego miasta z górnego piętra prezentuje się zupełnie inaczej niż z poziomu chodnika.

Po uroczystym rozpoczęciu Jarmarku przez przedstawicieli władz Grodziska i zaprzyjaźnionych gmin, na scenie mogliśmy podziwiać występy ludowego zespołu artystów z Czarnogóry, posłuchać ostrych, rockowych szant w wykonaniu zespołu Załoga Dr. Bryga z Giżycka. Publiczność jak zwykle oczarował nasz lokalny zespół Radlanie. Część artystyczną kończył koncert Andrzeja Rybińskiego.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych


To może Cię zainteresować: