W sobotnie przedpołudnie, na śpieszących na targ mieszkańców Milanówka czekała dodatkowa atrakcja – Przedświąteczne Targi Dobrego Smaku, podczas których można było nabyć wiele wyjątkowych, zdrowych i naturalnych smakołyków oraz wiele świątecznych ozdób.

Targi Dobrego Smaku są cyklicznie organizowane przez fundację „Start Pro” z Milanówka. Misją fundacji jest wspieranie przedsiębiorczości. Koncentruje się ona głównie na  mikro i małych przedsiębiorstwach oraz na osobach rozpoczynających działalność gospodarczą. Jednym z bardziej rozpoznawalnych projektów fundacji są „Zakupy z Polecenia”.

Sobotni milanowski targ jest miejscem zakupów dla wielu milanowian, jak i mieszkańców okolicznych miejscowości. Targi  Dobrego Smaku, zorganizowane na skwerze przed budynkiem poczty, były dodatkową okazją, by oprócz tradycyjnych produktów wzbogacić świąteczny stół o inne, niedostępne na co dzień smakołyki. Nie zabrakło tam również wielu ozdób świątecznych, biżuterii oraz atrakcji i zabawek dla dzieci.

W założeniu autorów pomysłu Targi Dobrego Smaku od maja mają odbywać się cyklicznie w co drugą niedzielę przez cały okres letni. Tymczasem, czekając na kolejną edycję. zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Przedświąteczne Targi Dobrego Smaku


To może Cię zainteresować: