Wczoraj, w samo południe mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim. Dzięki tej inwestycji mieszkańcy naszej okolicy będą mogli zrobić zakupy w nowych sklepach sieci Piotr i Paweł, CCC, Pepco czy Rossmann.

Park handlowy Retalia położony jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w sąsiedztwie największego grodziskiego osiedla, niedaleko skrzyżowania ul. Królewskiej i Na Laski, którą wielu kierowców omija wiecznie zakorkowane centrum Grodziska. Tuż obok zlokalizowane są 2 stacje benzynowe i dyskont jednej z sieci handlowych.

- Nie ulega wątpliwości, że ten fragment miasta się zmienił, bardzo się poprawił – mówił Burmistrz Grzegorz Banedykciński – bardzo wam dziękuję, że życie w tym mieście, także z powodów estetycznych, dzięki wam bardzo się poprawiło.

- Myślę ze spełnimy oczekiwania wszystkich mieszkańców Grodziska. Serdecznie zapraszamy na zakupy – zapraszał wszystkich Marek Wójcicki, prezes Retalia Parki Handlowe.

Od wczoraj w Grodzisku, bez potrzeby wyjazdu do innych miast można zrobić zakupy w sklepach Piotr i Paweł, CCC, Pepco, Rossmann. Można skorzystać również z usług Optyk Tondryk. Inwestorom życzymy wielu sukcesów, a klientom udanych zakupów!

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Park handlowy Retalia otwarty dla klientów!


To może Cię zainteresować: