Dziś o godzinie 19.00 w Grodzisku Maz. na parkingu za Centrum Kultury miał miejsce wyjątkowy pokaz Monster Truck. Wstęp za wysoką, odgradzającą od ulic płachtę kosztował 30 zł. Zupełnie jednak nie wiadomo, dlaczego ten płatny pokaz został zorganizowany obok ogólnodostępnego, darmowego pustostanu przy ul. Harcerskiej.

Na otrzymanych od jednego z czytelników zdjęciach widać, że pokaz zgromadził dużą liczbę widzów. Niestety, jak zdradzał nasz czytelnik, wiele osób, po dostrzeżeniu ceny za wstęp, nie wiedząc czego się spodziewać, doznawało olśnienia, że obok stoi ogólnodostępny pofabryczny budynek przy ul. Harcerskiej, z którego doskonale widać cały teren pokazów.

Budynek ten, zwany popularnie hangarem, a będący lokalnym miejscem spotkań amatorów różnych używek, ożył dziś kolorowymi barwami ubrań mieszkańców obserwujących to show z pięter i dachu, zupełnie nieprzejmujących się brakiem biletów za wstęp. Jak przekazywał nam nasz czytelnik, większość z widzów po zaspokojeniu swojej ciekawości szła jednak do parku lub domu, a nie na pokaz.

Niestety, nasza redakcja nie jest w stanie przekazać wyczerpującej relacji z tego wydarzenia, gdyż brała udział w manewrach wiosenno-letnich na terenie skupu złomu „Przy czołgu” w Pruszkowie.

Tam, zupełnie za darmo, wszyscy goście mogli przejechać się czołgiem,

zobaczyć, jak płonące samochody, zbliżone do pokazywanych w Grodzisku, były rozjeżdżane przez czołg.

Jak strażacy ze Straży Pożarnej w Nadarzynie przeprowadzali pokazową akcję gaśniczą.

A każdy zupełnie za darmo mógł zjeść kiełbaskę, kaszankę, karkówkę i popić to piwem rozlewanym dla wszystkich też za free.

O tym i o wielu innych atrakcjach pikniku rodzinnego na terenie skupu złomu napiszemy jednak w najbliższym czasie…

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: