Już 1 grudnia oficjalne otwarcie Galerii Grodovej. Na dwóch poziomach Galerii na klientów czekać będzie ponad 20 sklepów znanych marek.

Jest to kolejny, nowoczesny punkt na handlowej mapie Grodziska. Pierwszy położony w samym centrum miasta. Całkowita powierzchnia obiektu to 9000 m², powierzchnia najmu wynosi ponad 5 000 m². Do dyspozycji klientów oddany będzie również parking podziemny.

- Bardzo cieszy nas ogromne zainteresowanie Najemców Galerią Grodovą, dzięki czemu mogliśmy zgromadzić w centrum lubiane i doskonale znane na naszym rynku marki - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO.

Moda będzie reprezentowana przez takie marki jak Diverse, Medicine Everyday Therapy czy Quiosque. Modę rodzinną i akcesoria, w tym również do domu, oferować będzie TXM. Z kolei szeroki asortyment artykułów dla dzieci dostępny będzie w salonie SMYK. Operatorem supermarketu spożywczego będzie Stokrotka. Produkty z kategorii zdrowie i uroda Klienci znajdą w salonach Rossmann, Cosmedica,  Ziaja dla Ciebie, a artykuły specjalistyczne z kategorii sport i hobby - w Martes Sport. W Galerii Grodovej znajdzie się również salon EMPIK oraz salon ze sprzętem elektronicznym i gospodarstwa domowego RTV EURO AGD. Usługi w Galerii reprezentują m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, Optyk Tondryk, kantor, Teletorium, biuro podróży Itaka, salonik Kolportera i salon Play. W centrum dostępna będzie również  oferta gastronomiczna.

- Galeria Grodova to szeroka oferta dobrana pod kątem zróżnicowanych potrzeb Klientów, od zakupów codziennych, spożywczych, poprzez modę, sport, produkty z kategorii zdrowie i uroda, jak i specjalistyczne. Planujemy, że Klienci będą mogli zrobić zakupy w centrum już 1 grudnia - dodaje Dorota Beltrani.

Inwestorem Galerii Grodovej jest NAPOLLO. Firma realizacje inwestycje handlowe oraz mieszkaniowe. Generalnym Wykonawcą Galerii jest PHUB „Łucz-Bud” Sp. z o.o., a autorem projektu -  ArKuS Biuro Projektowo - Doradcze Marek Gachowski.

oprac. na podstawie materiałów inwestora. Fot. wizualizacja inwestora

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: