Zaplanuj majówkę z grodziską aplikacją turystyczną!

Zbliża się długi weekend, który większość z nas spędzi wyjątkowo w domu. Warto może przeznaczyć ten czas na wycieczki bo okolicy, w planowaniu których na pewno pomoże opublikowana właśnie aplikacja turystyczna Poznaj Grodzisk Mazowiecki. Już dziś pobierz ją na swój telefon!

Zainstalowana na urządzeniu mobilnym aplikacja umożliwia samodzielne zwiedzania Grodziska Mazowieckiego, poznawanie jego zabytków i charakterystycznych miejsc, świadczących o jego bogatej historii i rozwoju. Dostępne trasy zaopatrzone są także w warianty związane ze sposobem poruszania się, dedykowane pieszym, rowerzystom, rodzinom z małymi dziećmi czy osobom niepełnosprawnym. Trasa „szlakiem zabytków” zaopatrzona jest także w pytania (w formie quizu), sprawdzające wiedzę, spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia.

Co znajdziemy w aplikacji?

  • zakładka Trasy – w tym miejscu znajdziecie trasy przygotowane przez nas.
  • zakładka Zwiedzaj – tutaj możecie dowolnie przeglądać wszystkie punkty znajdujące się w aplikacji oraz ich opisy. Dodatkowo kiedy będziecie w pobliżu któregoś z punktów na telefonie pojawi się komunikat, że znajdujesz się w pobliżu danego punktu. Po kliknięciu powiadomienia wyświetla się jego opis.
  • zakładka Skaner – jesteś w trakcie zwiedzania i napotkałeś kod QR, dzięki naszemu skanerowi odczytasz go bez potrzeby instalacji kolejnej aplikacji.
  • zakładka Kalendarz – w tym miejscu znajdziesz informację o wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek Kultury! Chciałbyś znaleźć informację co dzieje się np. tylko w Mediatece? Jest taka możliwość, wystarczy z listy wybrać interesującą cię lokalizację i będą się wyświetlać tylko wydarzenia odbywające się w danej filii. Tylko jak pamiętać o tych wydarzeniach? Możesz je dodać do ulubionych i jeżeli wyrazisz zgodę na dostęp do kalendarza w telefonie, to nasza aplikacja przypomni Ci o nim, w dniu w którym się będzie odbywało. Jeżeli nie wyrazisz zgody na dostęp do kalendarza telefonu, wszystkie interesujące Cię wydarzenia zobaczysz w zakładce Mój kalendarz.
  • zakładka Mój kalendarz – tutaj zapisują się wszystkie wydarzenia, które dodałeś do ulubionych w kalendarzu. Jest to miejsce w którym szybko znajdziesz wydarzenia, które Cię interesują bez potrzeby przegladania całego kalendarza.
  • Zakładka profil – jest to miejsce w którym udzielisz pozwoleń na dostęp do Twojego telefonu w zależności od tego z jakich funkcji aplikacji chcesz korzystać. Tutaj znajdziesz informację o punktach, które zdobyłeś podczas korzystania z tras przygotowanych przez nas.
  • zakładka Kup bilet – interesują cię wydarzenie kulturalne organizowane w naszym kinie lub innych lokalizacjach? Nasza aplikacja przekieruje Cię w miejsce, gdzie kupisz bilety na seanse filmowe czy inne wydarzenia kulturalne organizowane przez nasz Ośrodek Kultury. Wszystko to z poziomu telefonu komórkowego.
  • Zakładka Pomoc – tu znajdziesz instrukcję oraz opis wszystkich możliwości jakie daje nasza aplikacja.

Zachęcamy do pobrania aplikacji na system:
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.geotechnology.grodzisktour
iOS https://apps.apple.com/pl/app/poznaj-grodzisk-mazowiecki/id1546064200?l=pl

Do zobaczenia na trasie!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: