Jak informowaliśmy w zeszłym roku Wójt Gminy Jaktorów Maciej Śliwerski podpisał porozumienie z firmą Netfala w celu dostarczenia mieszkańcom gminy szybkiego i stabilnego internetu za pośrednictwem światłowodów.

Do tej pory firma zajmowała się procedowaniem dokumentów i uzyskiwaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń. Natomiast teraz rozpoczęła prace w terenie, co pozwala stwierdzić, że już lada dzień pierwsi mieszkańcy będą mogli zacząć korzystać z nowych usług.

Poprosiliśmy również firmę Netfala o kilka słów na temat ich usług:

Szanowni Mieszkańcy,

Rozpoczęliśmy prace związane z budową sieci światłowodowej w Waszej gminie! Pogoda - póki co - dopisuje, zatem wykorzystujemy sprzyjającą aurę i przyspieszamy realizację inwestycji. Za pośrednictwem naszej sieci światłowodowej będziecie Państwo mogli korzystać z: superszybkiego i stabilnego Internetu o prędkości 1 GB/s, telewizji cyfrowej z wieloma dodatkowymi funkcjami (takimi jak: PauseTV, CatchUP TV, Timeshift, EPG, PVR czy Multiroom) i telefonii. Oznacza to koniec zerwanych wideokonferencji, czy nieplanowane przerwy w oglądaniu filmów bądź wysokich pingów w grach. Nareszcie to, na co wszyscy czekają!

Najwyższa jakość usług telekomunikacyjnych dostępna w domu. Aby skorzystać i cieszyć się stabilnym, super szybkim łączem światłowodowym zapraszamy Państwa do kontaktu. Adres strony interentowej www.netfala.pl, adres e-mail biuro@netfala.pl lub numer telefonu 22 350 47 00. Dołącz, do grona zadowolonych Abonentów sieci Netfala. Nasi handlowcy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: