Borówka otwiera podwoje

Czekaliśmy na ten dzień z ciekawością i niecierpliwością. Kibicowaliśmy nowemu właścicielowi i podziwialiśmy tempo prac przy renowacji Borówki - jednej z najpiękniejszych zabytkowych willi w Milanówku. I wreszcie w sobotę 1 września nastąpiło uroczyste otwarcie.

Z historią willi, tempem prac przy jej renowacji oraz z planami na przyszłość obecnego właściciela Borówki - Pascala Pauwelsa mogą się Państwo zapoznać, wchodząc na stronę www.willaborowka.pl. Jest bardzo prawdopodobne, że tę stronę przygotował on sam - informatyk z wykształcenia, potrafiący dobrze gotować miłośnik kuchni (tak nam powiedział w wywiadzie, który zostanie zamieszczony na stronach portalu).

Pascala Pauwelsa odbieram przede wszystkim jako człowieka odnoszącego się z szacunkiem do historii i zabytków, czego dał dowód pieczołowitą restauracją wilii i jej stylowym wyposażeniem.
W sobotę, 1 września nastąpiło uroczyste otwarcie. Przybyło wielu gości z Milanówka i okolic, a także spoza Polski. Na zaproszenie gospodarza stawiła się jego rodzina oraz zaprzyjaźnieni mieszkańcy belgijskiego miasta, z którego pochodzi Pascal Pauwels, z burmistrzem na czele. Uroczystość uświetnił ambasador Belgii w Polsce wraz z małżonką.
W uroczystym otwaciu Hotelu Restauracji uczestniczył również Burmistrz Milanówka i radni. Padło wiele ciepłych słów, przekazano sobie drobne upominki. Zaproszeni goście przy winie, roznoszonym przez kelnerów, i przy dźwiękach świetnie grającego jazz bandu ciepło i z podziwem wypowiadali się o poczynaniach gospodarza, życząc mu sukcesów. Do życzeń dołącza się również „bibuła milanowska”. Szerszą relację z otwarcia znajdą Państwo w kolejnym gazetowym wydaniu „bibuły”. Zapraszamy do galerii, gdzie poza zdjęciami z otwarcia, znajdą Państwo obiadowe menu. Smacznego.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Hotel&Restauracja Willa Borówka


To może Cię zainteresować: