"Informacja" bez informacji

Na stronie internetowej Urzędu Miasta Milanówka, w dniu 27 września ukazała się informacja zatytułowana „Mamy skład Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego 2017”.  Nasuwa się pytanie - kto ma ten skład? W pseudo informacji tego składu nie podano, co mogą Państwo sprawdzić poniżej, w zacytowanej treści tej „informacji”.

22 sierpnia na stronie internetowej UM ukazało się zaproszenie, do zgłaszania się do tego Zespołu. Podano w nim zadania Zespołu i „lekko kurjozalny” sposób powoływania jego członków.

Zadaniem powołanych członków Zespołu będzie opracowanie zasad przebiegu Budżetu Obywatelskiego oraz weryfikacja zgłaszanych przez Mieszkańców wniosków.

Aby wziąć udział w pracach Zespołu należy do 18 września br. przesłać formularz zgłoszeniowy na adres promocja@milanowek.pl (lub osobiście do Urzędu Miasta Milanówka budynek A, przy ulicy Kościuszki 45). Do Zespołu może zgłaszać się każdy Mieszkaniec Milanówka, który ma ukończone 16 lat. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

No cóż, 9 dni od zakończenia rekrutacji to jak widać dla niektórych osób zbyt mało by „ustalić” skład Zespołu, nawet przy tak „precyzyjnych kryteriach”.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: