Kolejny sukces firmy Andrea

Przed kilkunastu dniami informowaliśmy, że firma Andrea z Milanówka zdobyła I miejsce na Mazowszu w konkursie Lodołamacze 2013, a już kolejna dobra wiadomość. Otóż w tym samym konkursie, ale tym razem ogólnopolskim, firma  Andrea zdobyła II miejsce. Konkurencja była duża, bo w konkursie startowało 375 firm.

Tę dobrą wiadomość przekazał nam założyciel firmy, działacz społeczny, radny powiatowy – Andrzej Olizarowicz, podczas wczorajszej sesji Rady Miasta w Milanówku. Milanowscy radni, brawami na stojąco wyrazili uznanie dla działań pana Andrzeja Olizarowicza.

Należy podkreślić, że niepełnosprawni w firmie Andrea stanowią 90% zatrudnionych. Firma finansuje ich studia oraz przekazuje środki finansowe dla instytucji charytatywnych działających na rzecz niepełnosprawnych.

Obecni na sesji składali gratulacje panu Andrzejowi, ciesząc się z jego sukcesu.

W imieniu Redakcji życzę panu Andrzejowi, by dalej, z takim zaangażowaniem jak dotychczas, działał przeciwko wykluczeniu społecznemu nie tylko niepełnosprawnych ale również zresocjalizowanych osadzonych w więzieniach i tych, którzy już miejsca odosobnienia opuścili. Na tym polu pan Andrzej działa również bardzo aktywnie. Miałam okazję niejednokrotnie to widzieć.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: