W konkursie Lodołamacze 2013 Firma ANDREA spółka jawna z Milanówka, zdobyła I miejsce na Mazowszu w kategorii Zatrudnienie Chronione. Konkurs organizowany jest przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych i nagradza pracodawców wrażliwych społecznie, zatrudniających osoby niepełnosprawne i dbających o ich dalszy rozwój.

To ważna i piękna inicjatywa, która sprawia, że osoby niepełnosprawne chcą wychodzić z domów. Nagrodzeni dają dobry przykład innym pracodawcom. W tym roku do konkursu na Mazowszu zgłoszono aż 72 firmy. Organizatorzy przyznali, że trudno było im wybrać zwycięzców. Brano pod uwagę m.in. aktywizację osób niepełnosprawnych, zaangażowanie w poprawę ich życia, kształcenie czy procent zatrudnionych.

Firma ANDREA istnieje na rynku jako producent wyrobów pończoszniczych od 1989 r. Jej założycielem jest Andrzej Olizarowicz, mieszkaniec Milanówka, wieloletni działacz samorządowy, obecnie radny powiatowy, znany  ze swej działalności społecznej.

Panu Andrzejowi oraz jego rodzinie, bo obecnie jest to firma rodzinna, w której obok Pana Andrzeja pracują jego dorosłe dzieci – składamy serdeczne gratulacje.
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: