Koncert „Osiecka – po męsku”, który odbył się w niedzielę  (23 października br.) w Starym Kinie w Milanówku, cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy jeszcze raz chcieli usłyszeć teksty poetki – Agnieszki Osieckiej. Koncert odbył się w ramach cyklu „Koncerty przy wystawie”.

W trakcie koncertu artyści: Marcin Januszkiewicz – śpiew (po mimice artysty było widać, że przeżywa to co śpiewa) i Jacek Kita – piano, przypomnieli teksty piosenek poetki, oddając hołd jej niezwykłemu talentowi. Koncert artyści rozpoczęli piosenką „Niech żyje bal”. Potem usłyszeliśmy zaśpiewaną razem z publicznością „Balladę wagonową” oraz między innymi 2 piosenki: „Deszcze niespokojne” i „Nim wstanie dzień” -  piosenki wykonywane głosem męskim przez Edmunda Fettinga.

Pani Aneta Majak, dyrektor Milanowskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej – przed koncertem powitała gości zebranych w Starym Kinie oraz artystów, zaś po koncercie zapraszała na koncert piosenki aktorskiej Magdaleny Smalary, który odbędzie się 24 listopada br.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Osiecka – po męsku


To może Cię zainteresować: